Czwartek, 24 czerwca
Imieniny: Jana, Danuty
Czytających: 2076
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Boguszów-Gorce: Mieszkańcy Boguszowa–Gorc pobili rekord

Poniedziałek, 9 stycznia 2012, 14:28
Aktualizacja: 14:29
Autor: PAW
REGION, Boguszów-Gorce: Mieszkańcy Boguszowa–Gorc pobili rekord
Fot. PAW
Ponad 25 tysięcy złotych zebrała Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w Boguszowie–Gorcach.

Mieszkańcy Boguszowa-Gorc oraz Czarnego Boru zasłużyli na duże słowa uznania. Wolontariusze zebrali podczas XX finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy ponad 25 tysięcy złotych.

Miejska Biblioteka Publiczna – Centrum Kultury, Zespół Szkół Samorządowych oraz Zespół Szkolno-Przedszkolny powołały Sztab WOŚP, w ramach którego na terenie Boguszowa-Gorc, Czarnego Boru, Witkowa i Jabłowa kwestowało 50 wolontariuszy. Odbyły się dwie imprezy charytatywne:

W sobotę 7 stycznia w boguszowskim Centrum Kultury zagrały zespoły: SEKRET, GEMINI, BEL CANTO, zobaczyć można było pokaz tańca w wykonaniu grupy Kingi Hyrsz oraz wysłuchać prezentacji muzycznych Zespołu „Boguszów 500”. Zespół Szkolno-Przedszkolny przygotował kiermasz ciast oraz loterię fantową.

W niedzielę 8 stycznia w bibliotece w Gorcach grały zespoły: SEKRET oraz PRZEPRASZAM, zobaczyliśmy finalistę programu MAM TALENT – PIOTRA SAULA (beatboxera z Wrocławia). Nie zabrakło także magii i czarów w wykonaniu prestidigitatora z Wrocławia MARKA KLUZA i popisów grup działających w MBP-CK.
- Po raz kolejny uczestniczyłam w tej imprezie i zawsze pomaganie dzieciom sprawia mi radość – mówi 11-letnia Ola, która do biblioteki w Gorcach przyszła wraz ze swoimi koleżankami.

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group