Środa, 2 grudnia
Imieniny: Piotra, Pauliny
Czytających: 1547
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Mike Russell wystąpi w A’ Propos – BILETY DO WYGRANIA

Wiadomości: Wałbrzych
Wtorek, 27 lipca 2010, 14:02
Aktualizacja: Sobota, 31 lipca 2010, 19:21
Autor: red
Mike Russell
Fot. organizatorzy
Już w najbliższą sobotę 31 lipca w wałbrzyskim Klubie Muzycznym A’ Propos wystąpi Mike Russell. Mamy bilety dla naszych czytelników.

Mike Russell pojawi się na scenie wałbrzyskiego Klubu Muzycznego A’ Propos w sobotę 31 lipca o godzinie 20.00.

Mike Russell to amerykański gitarzysta, wokalista i kompozytor, założyciel jazz-rockowej formacji Walter Forest, która w latach 70. współpracowała z Andym Warholem. Wielkim sukcesem w karierze kompozytorskiej Russella była płyta „Black woman” nagrana przez Glorię Taylor i nagrodzona statuetką Grammy.

W 1996 roku Mike Russell założył zespół o nazwie Mike Russell Band, łączący jazzowo-soulowo-funkowe brzmienia. Polskiej publiczności dał się już poznać jako olśniewający partner Levandka (Zbigniewa Lewandowskiego) oraz Wojciecha Karolaka, z którymi wystąpił m.in. podczas koncertu finałowego Rura Jazz Festival 2006.

Dla naszych czytelników mamy niespodziankę w postaci podwójnej wejściówki na ten koncert. Wystarczy wziąć udział w naszym konkursie i odpowiedzieć na pytanie, które brzmi: Czy Mike Russell współpracował z Andym Warholem?

Odpowiedzi należy wysyłać na numer 7116 w treści smsa wpisując PT.KONW:MR.TAK lub PT.KONW:MR.NIE

Wśród osób, które nadeślą prawidłową odpowiedź rozlosujemy nagrodę. Na odpowiedzi czekamy do piątku 30 lipca do godziny 17.00. Ze zwycięzcą skontaktujemy się telefonicznie.

Cena sms 1 zł + VAT (1,22 zł).

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group