Niedziela, 4 czerwca
Imieniny: Franciszka, Karola
Czytających: 5457
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Walim: Miłosz Matuszyk doceniony

Piątek, 23 grudnia 2016, 14:35
Autor: PAW
W minioną niedzielę, 17 grudnia br. w Warszawie odbyła się Gala Sportu Samochodowego PZM 2016, która uroczyście zakończyła sezon 2016 w sporcie samochodowym.

Podczas gali trofea i szarfy Mistrzowskie odbierali zawodnicy, którzy dzięki swojej ciężkiej pracy i zaangażowaniu w minionym roku, niejednokrotnie stawali na podium, udowadniając tym, że uczestniczenie w wyścigach samochodowych jest ich życiową pasją.

Udowodnił, to także mieszkaniec gminy Walim, szesnastoletni zawodnik zespołu MMM Racing, a zarazem najmłodszy uczestnik Samochodowych Wyścigowych Mistrzostw Polski – Miłosz Matuszyk, który sięgnął po jeden z najwyższych laurów w sezonie 2016. W mijającym roku, startując we wszystkich eliminacjach serii Hour Race, ukończył wszystkie rundy na podium. Po podsumowaniu punktacji rocznej, Miłosz uplasował się w stawce na drugim miejscu w klasie D4 2000, co w rezultacie zaowocowało tytułem wicemistrza Polski.

Treningowo, młody kierowca uczestniczył także w comiesięcznych rundach Rajdowej Ligi Wrocławskiej, gdzie startował w dwóch klasach. Tu także, udało się zająć dobre pozycje w klasyfikacji mijającego sezonu i zdobyć tytuł I i II-wice Mistrza Wrocławia.

Dzięki ciężkiej pracy całego zespołu, udało się zrealizować założony plan z czego jesteśmy bardzo zadowoleni. Podziękowania należą się także drugiemu kierowcy wyścigowemu Damianowi Lempartowi, który współpracował na osiągnięty wynik– relacjonuje Miłosz Matuszyk.

Przy tej okazji, trzeba także wspomnieć o mechanikach pracujących dla zespołu i wspierających nas firm, którym jesteśmy wdzięczni za okazaną pomoc – na zakończenie dodaje Michał Matuszyk

Tekst - MMM Team Menager

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group