Czytających: 4236

Wałbrzych, Nowe Miasto: Misan zagrał i strzelił dwie bramki dla Górnika

Czwartek, 18 lutego 2010, 20:52
Aktualizacja: 22:25
Piłkarski Górnik Wałbrzych rozegrał wczoraj pojedynek sparingowy z Górnikiem Gorce. Wałbrzyszanie wygrali 2:0, a obie bramki zdobył dla biało–niebieskich testowany w klubie Damian Misan.

Damian Misan to zawodnik występujący wcześniej w Cracovii Kraków, Miedzi Legnica oraz Olimpii Kamienna Góra. Robert Bubnowicz chciał, więc sprawdzić tego gracza w meczu kontrolnym, a ten pokazał swoje walory zdobywając dwie bramki.

Do siatki rywali Misan trafił po raz pierwszy w 70 minucie, po fatalnym błędzie gorczan w środku pola. Dostał on doskonałe podanie i nie dał najmniejszych szans Delingerowi, w sytuacji sam na sam. Drugiego gola Misan strzelił 10 minut później.

Teraz obie strony mają duży problem. Muszą dogadać się w sprawach finansowych. Misan pokazał, że grać potrafi. Czy zostanie w Wałbrzychu, okaże się w najbliższych dniach.

Górnik Wałbrzych - Górnik Gorce 2:0 (0:0)