Czwartek, 1 grudnia
Imieniny: Edmunda, Natalii
Czytających: 4581
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Mistrzowie Polski z wizytą w Ratuszu

Czwartek, 3 marca 2011, 10:21
Aktualizacja: 10:21
Autor: Sven
Wałbrzych: Mistrzowie Polski z wizytą w Ratuszu
Fot. Sławomir Pawlik
Były podziękowania i gratulacje, tort w kształcie boiska, wspólne zdjęcie oraz rozmowy o planach na przyszłość.

Po zdobyciu Mistrzostwa Polski piłkarze PWSZ im. Angelusa Silesiusa w Wałbrzychu odebrali już gratulacje od władz uczelni, opowiadali o swoim sukcesie na konferencji prasowej. Teraz przyszedł czas na spotkanie z Prezydentem Wałbrzycha.

Zanim trener Robert Bubnowicz podzielił tort, prezydent Piotr Kruczkowski wraz z Rektor PWSZ Elżbietą Lonc, wręczył zawodnikom podziękowania, chwaląc sukces drużyny i zaangażowanie uczelni w wałbrzyski sport.

Warto zaznaczyć, że istnieją kolejne szanse na pozytywną promocję Wałbrzycha poprzez studencki sport. Już na przełomie marca i kwietnia rozpoczną się rozgrywki mistrzostw uczelnianych, tym razem na otwartych stadionach. Trener Bubnowicz twierdzi, że szanse na sukces są spore.
– Na trawie jesteśmy w stanie powtórzyć wynik z hali, ponieważ gra na pełnowymiarowym boisku jest nam bliższa, tym zajmujemy się na co dzień. Trudno mi się wypowiadać na temat szans w lipcowych mistrzostwach Europy w hali. Nie wiem, jaki poziom reprezentują drużyny w innych krajach, ale na pewno wstydu nie przyniesiemy. Będziemy walczyć o jak najlepszy wynik – obiecał Robert Bubnowicz.

Z kolei Kanclerz PWSZ uważa, że trzeba mierzyć jak najwyżej.
- W ubiegłym roku Mistrz Polski zajął w mistrzostwach Europy czwarte miejsce. Byłoby dobrze wrócić z wynikiem co najmniej tak dobrym - mobilizował zawodników Jan Zwierko.
Natomiast Rektor PWSZ Elżbieta Lonc zapewniła, że uczelnia dołoży wszelkich starań, łącznie z finansowymi, żeby nasza drużyna czuła się w Finlandii godnie.

Życzymy naszym zawodnikom powtórzenia sukcesu z Lublina.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (12)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group