Czytających: 4581

Chojnów: MKS wciąż na dnie

Niedziela, 13 września 2009, 18:54
Aktualizacja: 19:19
Zawodnikom MKS–u Szczawno Zdój nie udał się sobotni wyjazd do Chojnowa. Piłkarze trenowani przez Wiesława Walczaka przegrali 1:2.

Pierwsza połowa należała do gospodarzy, którzy bramki zdobywali w 13 i 31 minucie spotkania. W drugiej odsłonie przebudzili się gracze MKS-u, ale dwóch dogodnych sytuacji nie wykorzystał Artur Słapek. Bramkę kontaktową zawodnicy z uzdrowiska zdobyli dopiero w 72 minucie. Do siatki gospodarzy trafił wprowadzony po przerwie Marcin Traczykowski. Na więcej jednak tego dnia gości stać nie było.

MkS Szczawno Zdrój po VII kolejkach z 5 punktami wciąż zamyka tabelę IV ligi. Prowadzi beniaminek Twardy Świętoszów, który do tej pory zgromadził 14 oczek.

Chojnowianka Chojnów - MKS Szczawno Zdrój 2:1 (2:0)
MKS: Michno - Smoczyk (46 Horyk), Kula (13 Antas), Niemczyk, Żydek, Drąg, Kochanowski (46 Traczykowski), Słapek (65 Pyda), Wojciechowski, Kubowicz, Bębeniec.