Środa, 8 grudnia
Imieniny: Marii, Makarego
Czytających: 3709
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Szczawno-Zdrój: Młodzi tenisiści widoczni

Wtorek, 4 października 2016, 11:57
Autor: PAW
Szczawno-Zdrój: Młodzi tenisiści widoczni
Fot. użyczone
Do udanych weekendów startowych z pewnością zaliczą miniony weekend tenisiści ziemni ze Szczawna Zdroju – Karolina Bukowska i Filip Kosiński.

Oboje zdecydowali się na wyjazdowe starty. Karolina udała się na Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny Młodziczek (do lat 14). Turniej rozgrywany był systemem grupowym, a zawodniczka z uzdrowiska, po eliminacjach każdy z każdym, w grupie zajęła drugą pozycję i przyszło jej rywalizować o najniższy stopień podium. Tu Karolina spisała się doskonale pokonując Kingę Błażejewską z Inowrocławia 6/1, 6/0 ostatecznie zajmując wysokie trzecie miejsce w całych zawodach.

Młodziutki Filip Kosiński zdecydował się na start w zawodach Tenis10 kategoria zielona Silesia Kids Cup vol.1. Tu również zawody rozgrywane były systemem grupowym, a Filip po ciężkich spotkaniach (dwa mecze rozstrzygnięte dopiero w supertiebreaku przy stanie 1;1 w setach), awansował do grupy finałowej z pierwszego miejsca. W decydującej rozgrywce Filipowi nie udało się już rozstrzygnąć decydujących supertiebreaków, a najlepszy okazał się Tadeusz Michałowski z Zabrza przed Maksymem Jedlińskim z Krakowa. Trzecie miejsce przypadło Filipowi Kosińskiemu, a czwarte Piotrowi Wiśniewskiemu z Koszalina.

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group