Niedziela, 25 października
Imieniny: Darii, Kingi
Czytających: 1701
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Młodzież umie pływać

Wiadomości: Wałbrzych
Sobota, 4 lutego 2017, 6:49
Aktualizacja: 9:02
Autor: red
Fot. Robert Bajek
W Centrum AQUA ZDRÓJ odbyła się II edycja Noworocznych Zawodów Pływackich podsumowujących I semestr miejskiego programu nauki pływania oraz ,,Umiem Pływać”.

Zawody oraz nauka pływania objęte są patronatem Prezydenta miasta Wałbrzycha dra Romana Szełemeja. Dzięki prezydentowi uczniowie mogą raz w tygodniu przyjechać na basen i radośnie spędzać czas ucząc się oraz doskonaląc swoje umiejętności. Dla niektórych to jedyna szansa na korzystanie z pływalni. Sporo uczestników dzięki programowi ma okazję po raz pierwszy być na basenie – program nie tylko uczy pływać, ale i pozwala na wyrównywanie szans dzieci z najuboższych rodzin. Zajęcia prowadzą wykwalifikowani nauczyciele wychowania fizycznego, którzy oprócz pływania kształtują u dzieci postawy zdrowego stylu życia, co zapobiega różnym rodzajom chorób cywilizacyjnych. Tym sposobem motywujemy dzieci, a także ich rodziców by aktywne spędzali czas i kontynuowali naukę pływania.

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz

~benkmen 4-02-2017 11:12
Hmm..POlitycy jeszcze lepiej pływają, a niektórzy nawet odpływają i zamiast medali mają nawet medaliki ;-)
~camil 5-02-2017 0:19
Bzdura!! Pływalnie są zbędne. Basen w szkole nr 21 już od roku zamknięty. Budujcie kaplice w szkołach i więcej lekcji religii.
~wikary 5-02-2017 15:58
Słusznie!! Seminaria i domy życia konsekrowanego się wyludniają. Czekają na nowe powołania. Całe parafie intensywnie się modlą o to. Pływalnie co 100 km. Kościoły co 2 km. Dzieci pod krzyż, a nie na basen.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group