Sobota, 23 października
Imieniny: Marleny, Seweryna
Czytających: 3741
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Szczawno-Zdrój: Młodzieżowa Rada Miejska Szczawna–Zdroju z nowymi pomysłami

Środa, 22 maja 2019, 12:52
Aktualizacja: 14:56
Autor: red
REGION, Szczawno-Zdrój: Młodzieżowa Rada Miejska Szczawna–Zdroju z nowymi pomysłami
Fot. UM Szczawno–Zdrój
Udział w Dniach Szczawna–Zdroju, regularne spotkania i udział w nowych przedsięwzięciach – takie są plany Młodzieżowej Rady Miejskiej w Szczawnie–Zdroju, która po kilkumiesięcznym okresie braku aktywności spotkała się, aby omówić najbliższe działania.

Jednym z takich działań będzie aktywne włączenie się w przygotowania święto miasta. Młodzi radni wezmą udział w Paradzie Mieszkańców, otwierającej Dni Szczawna-Zdroju. Przewodniczący MRM odbierze z rąk Burmistrza Marka Fedoruka symboliczne klucze do miasta. Po wydarzeniu odbędzie się kolejne spotkanie robocze, które pozwoli zaplanować kolejne działania.
- Temat dzieci i młodzieży w Szczawnie jest dla mnie, jako inicjatora MRM, bardzo istotny i znany. W tym roku planujemy otwarcie klubu młodzieżowego, który przez szczawieńską młodzież był bardzo oczekiwany. Udało się w budżecie gminy wygospodarować środki na ten cel – mówi Łukasz Kurjata, zastępca burmistrza Szczawna-Zdroju.

Koordynatorem MRM w tej kadencji Rady Miejskiej jest Przewodnicząca Komisji Oświaty, Kultury i Sportu radna Edyta Pantol.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
1
33%
Nudzi
1
33%
Smuci
1
33%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group