Środa, 5 sierpnia
Imieniny: Mariana, Marii, Stanisława
Czytających: 2730
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

MMA w wykonaniu mieszkańca Jedliny Zdroju

Wiadomości: Jedlina-Zdrój
Czwartek, 27 października 2016, 10:20
Autor: PAW
Fot. użyczone
MMA, czyli mieszane sztuki walki, to dyscyplina sportowa, w której zawodnicy sztuk i sportów walki walczą przy dużym zakresie dozwolonych technik (dopuszcza się wszystkie techniki dozwolone w innych sportach walki, ale bez użycia broni).

Mieszane sztuki walki wyrażają jeden ze współczesnych kierunków rozwoju sztuk walki – zapewnienie widowiska sportowego, w którym walka toczy się przy jak najmniejszych ograniczeniach, ale przy jednoczesnym zachowaniu bezpieczeństwa zawodników.

Tę dyscyplinę sportu trenuje mieszkaniec Jedliny-Zdroju, uczeń IV klasy technikum hotelarskiego w Zespole Szkół nr 7 w Wałbrzychu Michał Tomasik, który w wziął udział w rozgrywkach ALMMA w Świętochłowicach. Michał, którego trenerem jest Mariusz Leś, zajął III miejsce w kategorii mężczyzn do 77 kg, w formule pierwszy krok (PK). Obecnie Michał przygotowuje się do Mistrzostw Polski Zachodniej w MMA, które na początku grudnia odbędą się we Wrocławiu.

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz

~ha ha 27-10-2016 20:19
debilizm
~Gg 27-10-2016 22:44
Cytując Wikipedię debilizm to "Niepełnosprawność intelektualna w stopniu lekkim (upośledzenie umysłowe lekkie, dawniej debilizm – niestosowana z uwagi na negatywne znaczenie w języku potocznym) – poziom intelektualny osób dorosłych charakterystyczny dla 12. roku życia. Ta forma deficytu intelektualnego stanowi najwięcej rozpoznań." Może ty jesteś debilem wyjeżdżając za granice służyć rasie panów bo poziom twojego "ha ha ha"komentarzu świadczy o nieprzeciętnym ilorazie inteligencji. Wracając do tematu gratuluje i życzę sukcesów i nie przejmuj sie takimi ludźmi chłopak bo oni nic nie osiągną prócz kilku euro w kieszeni

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group