Sobota, 16 października
Imieniny: Gerarda, Gawła
Czytających: 3208
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Mieroszów: Mobilny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich zaprasza na indywidualne konsultacje w Mieroszowie

Środa, 6 lutego 2019, 6:42
Aktualizacja: 12:31
Autor: red
REGION, Mieroszów: Mobilny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich zaprasza na indywidualne konsultacje w Mieroszowie
Fot. organizatorzy
Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Wałbrzychu (PIFE) zaprasza do skorzystania z bezpłatnych konsultacji dotyczących wsparcia ze środków Unii Europejskiej, które odbędą się w Urzędzie Miejskim w Mieroszowie dnia 19 lutego 2019 r. w godzinach 10:00 – 13:00 w Sali Posiedzeń (II piętro).

Podczas indywidualnych konsultacji w ramach Mobilnych Punktów Informacyjnych każdy zainteresowany będzie mógł uzyskać informację, czy planowane przedsięwzięcie ma szanse na dofinansowanie z funduszy europejskich.

Pracownicy Punktu przedstawią dostępne możliwości wsparcia oraz wyjaśnią zasady ubiegania się o dotacje ze środków unijnych. Poinformują także o instrumentach zwrotnych – niskooprocentowanych pożyczkach, dostępnych obecnie na rozpoczęcie działalności gospodarczej, a także na rozwój działalności gospodarczej, w tym duże pożyczki inwestycyjne czy na zakup nieruchomości.

Z konsultacji mogą skorzystać wszystkie osoby i podmioty zainteresowane tematem funduszy europejskich. W szczególności zapraszamy przedsiębiorców oraz osoby fizyczne planujące założenie własnej firmy.

Twoja reakcja na artykuł?

4
100%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group