Czwartek, 29 października
Imieniny: Wioletty, Jacka
Czytających: 1712
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

„Moje Impresje”

Wiadomości: Wałbrzych
Niedziela, 30 lipca 2017, 9:39
Aktualizacja: 11:10
Autor: red
Fot. organizatorzy
Wałbrzyski Ośrodek Kultury zaprasza na wernisaż wystawy Danuty Kucharskiej „Moje Impresje”, który odbędzie się 12 sierpnia o godz. 18.00 w Galerii WOK na terenie Starej Kopalni.

Danuta Kucharska - z wykształcenia polonistka, z zamiłowania malarka (akwarela, akryl, olej). Na początku swojej działalności artystycznej związana była z grupą twórczą BIKAWOK. Kilkakrotnie brała udział w Międzynarodowych Plenerach Malarskich "Waldenburgiensis". Od kilku lat należy do grupy twórczej MAL-AMAT, pierwotnie pod kierunkiem nieżyjącego już Kazimierza Starościaka, obecnie grupą kieruje Krzysztof Jędrzejec.

Na przestrzeni kilku lat brała udział w wystawach zbiorowych tych grup. Krótko należała też do grupy twórczej Uśmiech Wałbrzycha i uczestniczyła w wystawach zbiorowych w: Jedlinie Zdroju, Głuszycy, Kamiennej Górze, Kowarach.

Ciekawym przeżyciem artystycznym dla malarki był udział w wystawie PASJE RODZINNE w Muzeum Ślężańskim w Sobótce, gdzie wystawiała akwarele i rysunek.

W konkursie malarskim organizowanym przez CIVITAS CHRISTIANA w Wałbrzychu MIASTO WŚRÓD WZGÓRZ - WAŁBRZYCH Danuta Kucharska zdobyła wyróżnienie za akwarelę "Harcówka".

Fundacja MALARZE UŚMIECHU nadała malarce tytuł "Honorowego dawcy Uśmiechu".

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group