Poniedziałek, 26 października
Imieniny: Damiana, Lucjana
Czytających: 3247
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Most w Glinnie grozi zawaleniem

Wiadomości: REGION, Glinno
Piątek, 28 lutego 2014, 12:00
Autor: red
Fot. użyczone
Radny WWS–u Krzysztof Kwiatkowski złożył wniosek do Zarządu Powiatu Wałbrzyskiego w sprawie podjęcia natychmiastowych działań mających na celu remont i modernizację mostu w Glinnie w gminie Walim.

Zdaniem radnego Krzysztofa Kwiatkowskiego, oględziny mostów w Glinnie, które miały miejsce 26 lutego, potwierdziły fatalny stan techniczny tychże mostów.

Całość wniosku oraz zdjęcia mostu, który znajduje się w najgorszym stanie technicznym, znajdują się na załączonych zdjęciach.

Czytaj również

Komentarze (12) Dodaj komentarz

~janek 28-02-2014 12:40
Brawo radni Walbrzyskiej Wspolnoty Samorzadowej, jedyni ktorzy zajmuja sie ludzkimi sprawami, szacunek szczegolny dla pana Panie Kwiatkowski, Walim na takiego radnego jak Pan czekal latami
~ja piernicze! 28-02-2014 18:39
łubu dubu, łubu duby...janek Twój komentarz trąci ociekającym tanią propagandą...z tym "latami" to już przeginasz. W Walimiu jest wielu zdolnych, wykształconych i chętnych do pracy ludzi, których stać na coś więcej niż takie słabe- tak słabe - i pod publiczkę robione działania. Most w Glinnie i zaraz brawo panie Kwiatkowski, rany człowieku, przecież zrobiono ekspertyzę i podjęte będą działania a to jest tylko wykorzystanie sytuacji. A co z palącymi problemami Walimia - bezrobocie w gminie Walim, walące się ruiny po zakładzie, szwankująca komunikacja itp.....czy Twój powiatowy pupil ma pomysł na te ważne sprawy?
~Asia 28-02-2014 20:38
Janek, żarówkę wymieniłeś? Czy dalej jeździsz po mieście i nie używasz kierunkowskazów?
~gość 28-02-2014 21:26
Jak tam Panie radny, ustawił się Pan z naszą Walimską władzą i atakuje mostek w Glinnie? Spychacie nas w strone powiatowej wsi , bez transportu, bez perspektyw. Odrapane domy, po zmroku bandytka na ulicach. Weźcie się obaj do roboty, a nie tylko pozorowane ruchy! Zresztą wybory idą więc zapewne w Olszyńcu obiecacie lotnisko ? Wystarczy autobus, normalny, czysty, tani i regularny do Jedliny , Głuszycy i Wałbrzycha.
~Rebel Yell 28-02-2014 22:08
To wy w Walimiu wiecie kto ma żarówkę przepaloną, no to wy jesteście naprawdę zżytym społeczeństwem.
~Koleś 1-03-2014 7:02
A ja jestem ciekawy kto był w tej komisji? Oglądając te zdjęcia i to pismo, to sądzę, że nie było tam mostowca. Na tych zdjęciach widoczne są jedynie miejcowe uszkodzenia, które po naprawie sprawią, że te mosty jeszcze posłużą. Nie ma zdjęć pod mostami.
~Asia 1-03-2014 7:07
Nie tylko wiemy, kto ma przepaloną żarówkę. Jesteśmy także lepsi od Brunnera, bo wiemy, kim jest ... Janek :)
~glinno 1-03-2014 7:49
piszecie bzdury dobrze zrobił jest radnym jak piksa który mosty w glinnie ma w dupie skoro wszyscy wiedzieli to czemu nikt wcześniej za te mosty się nie zabrał piksa jak łaził po domach obiecywał poprawę dróg właśnie widać jak poprawił zdjęcia nie kłamią a most się wali takie są fakty
~do klakierów Piksy 1-03-2014 8:02
Napiszcie ile pieniędzy zewnętrzych pozyskał Pan Piksa i Lipiński? Ile wniosków złożyli? Tych dwóch Panów chwali się tylko POWODZIAMI chorzy ludzie swój sukces opieraja na tragedii ludzkiej. Każdy włodarz modli się aby powódź i wichury omijały jego teren a tych dwóch i Detyna modla się o kataklizm, aby po nim pochwalić się odbudową mostu i dróg. To że ludzie w tym czasie stracili swój majatek to nic. JEST MI WSTYD ŻE TACY FACHOWCY RZĄDZA POWIATEM. Te mosty też czekały na dużą wodę i zawalenie????? Czytam tutaj że były zrobione ekspertyzy to gdzie działania? nawet głupiej taśmy nikt nie zaczepił takich fachowców wskazał NASZ POWIAT komitet wójtów i burmistrzów popierany przez PO
~Koleś 1-03-2014 11:47
Radny Kwiat Walimia błyszczy jak zawsze swoją elokwencją. Już wcześniej dał popis wykorzystania frezowiny do przebudowy jezdni. Tylko pozazdrościć wiedzy i parcia na szkło. Czy ta komisja to byli radni WWS?
~kubus 1-03-2014 13:51
Dobrze mowisz kolego te wszystkie przychylne posty to chyba wali sam piksa, razem z asia, i cala rodzina z walimia, tak trzymaj kolego walim
~Koleś 1-03-2014 22:03
I tu się mylisz. Drażnią mnie osoby które niby się znają na czymś a nie mają bladego pojęcia. A osoba radnego Kwiatka jest tego największym przykładem. Pisze bzdury aby tylko mieć rozgłos.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group