Poniedziałek, 25 października
Imieniny: Darii, Kingi
Czytających: 4409
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Stare Bogaczowice: Motoryzacyjny zlot

Niedziela, 28 lipca 2019, 10:38
Aktualizacja: Poniedziałek, 29 lipca 2019, 9:01
Autor: red
REGION, Stare Bogaczowice: Motoryzacyjny zlot
Fot. organizatorzy
W pierwszy weekend sierpnia, nad zalewem w Starych Bogaczowicach, odbędzie się kolejna edycja cyklicznej imprezy motoryzacyjnej VAG Wałbrzych. W tym roku jest to już piąta edycja, z czego druga organizowana w Starych Bogaczowicach.

Organizatorzy przygotowali szereg konkursów i zawodów, w których każdy będzie miał możliwość sprawdzenia swoich zdolności związanych z motoryzacją. W programie przewidziane również konkursy dla mieszkańców Gminy Stare Bogaczowice. Najlepsi zostaną nagrodzeni motoryzacyjnymi niezbędnikami. Cały weekend będzie też wypełniony atrakcjami dla widzów, tj. pokazy sprzętu car-audio, pokazy samochodów z zawieszeniem pneumatycznym, czyli tzw. air-ride, stoisko z gadżetami i inne, a przede wszystkim możliwość zapoznania się z głównym elementem imprezy czyli pojazdami uczestników. Są to nie tylko pojazdy modyfikowane, ale także klasyczne. Każdy uczestnik obiera sobie pewien kierunek swoich prac modyfikacyjnych i w tym kierunku podąża, co pozwala zaprezentować całą gammę różnorodnych trendów.

Impreza trwa w dniach od 2 do 4 sierpnia, natomiast jej główna część przewidziana jest na sobotę i zaczyna się już od godziny 11:00.

Organizatorzy zapraszają wszystkich– nie tylko miłośników grupy VAG, ale także rodziny z dziećmi oraz wszelkie osoby zainteresowane tematem motoryzacji, ponieważ każdy z nich znajdzie tutaj coś dla siebie.

Twoja reakcja na artykuł?

1
25%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
3
75%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group