Poniedziałek, 30 stycznia
Imieniny: Macieja, Martyny
Czytających: 4136
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Muflony przyznane

Niedziela, 12 maja 2019, 10:55
Autor: red
Wałbrzych: Muflony przyznane
Fot. organizatorzy
ZPAS S.A., Filharmonia Sudecka, Gold Turism, Centrum Kultury Gminy Nowa Ruda oraz Ski–Raft Sp. z o.o. – to zwycięzcy XXI Plebiscytu Gospodarczego MUFLONY 2018. Laureatów poznaliśmy podczas uroczystej gali w Zamku Książ. Najlepszych z najlepszych wybierano w 5 kategoriach.

Najlepszą Firmą Odpowiedzialnego Biznesu został ZPAS S.A. przedsiębiorstwo, dla którego pomaganie lokalnej społeczności i dbanie o pracowników to chleb powszedni. Hitem Aglomeracji Wałbrzyskiej uznano pięknie wyremontowaną i unowocześnioną salę koncertową Filharmonii Sudeckiej. Gold Turism to z kolei najlepsza firma w kategorii Debiut w Biznesie, którą doceniono za reaktywację Harcówki w Wałbrzychu, miejsca kultowe dla wielu mieszkańców. Najbardziej spektakularnym Wydarzeniem/Inicjatywą 2018 Roku wybrano Regatta 9. Bieg na Wielką Sowę organizowany przez Centrum Kultury Gminy Nowa Ruda. Wreszcie najlepszą Mikro/Małą Firmą wybrano Ski-Raft Sp. z o.o. słynącą ze spływów pontonowych Przełomem Bardzkim.

Laureatów XXI Plebiscytu Gospodarczego MUFLONY 2018 poznaliśmy podczas uroczystej gali w Zamku Książ, a wyboru najlepszych z najlepszych dokonała Kapituła pod przewodnictwem prezydenta Wałbrzycha Romana Szełemeja. Gwiazdą wieczoru był zespół Paranoja Hotel.

W tym roku na konkurs wpłynęło aż 57 wniosków. To o 5 więcej niż średnia z ostatnich 10 lat, która wynosi 52 ankiety. Podmioty rywalizowały w pięciu kategoriach. Wśród zgłoszeń jak zwykle dominowały przedsiębiorstwa (mikro, małe, średnie i duże), ale nie zabrakło samorządów oraz instytucji miejskich zajmujących się sportem, kulturą i turystyką. Przedsięwzięcie od wielu lat kierowane jest do szerokiego grona podmiotów z terenu kilku powiatów: wałbrzyskiego, świdnickiego, kłodzkiego, dzierżoniowskiego, kamiennogórskiego i ząbkowickiego.
Organizatorem Plebiscytu Gospodarczego MUFLONY 2018 jest spółka Kubara Lamina S.A., wydawca tytułów prasowych: Tygodnika Wałbrzyskiego/NWW, Wiadomości Świdnickich i Tygodnika Dzierżoniowskiego.

Wyniki XXI Plebiscytu Gospodarczego Muflony 2018

Firma Odpowiedzialnego Biznesu

1.ZPAS S.A.
2.Spółdzielnia Socjalna Arte
3.Domino Polska Sp. z o.o.

Hit Aglomeracji Wałbrzyskiej

1.Filharmonia Sudecka
2.Gmina Strzegom
3.Gmina Czarny Bór

Debiut w Biznesie

1.Gold Turism
2.MamyTo Sushi
3.UL-KA

Wydarzenie/Inicjatywa 2018 Roku

1.Centrum Kultury Gminy Nowa Ruda
2.Gmina Głuszyca
3.Teatr Lalki i Aktora w Wałbrzychu

Mikro/Mała Firma

1.Ski-Raft Sp. z o.o.
2.Dąbrowski Auto Serwis
3.Weber Group

Twoja reakcja na artykuł?

9
64%
Cieszy
0
0%
Hahaha
3
21%
Nudzi
0
0%
Smuci
1
7%
Złości
1
7%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group