Wtorek, 20 października
Imieniny: Ireny, Kleopatry
Czytających: 2714
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Muzyka działa terapeutycznie

Wiadomości: REGION, Boguszów-Gorce
Niedziela, 26 listopada 2017, 13:46
Autor: red
Fot. Centrum Kulturalno–Kongresowe "Witold"/facebook
Terapeutyczne działanie muzyki i profilaktyka poprzez śmiech – takie połączenie okazało się nie tylko możliwe, ale również skuteczne w walce z listopadową chandrą.

Koncert w wykonaniu Jadwigi Tomczyńskiej i Maksymiliana Ambroziaka wywołał niesamowite emocje wśród publiczności. Licznie przybyli goście mogli doświadczyć dobroczynnego i leczniczego wpływu muzyki, poddać się relaksującym brzmieniom gitary, harfy i wsłuchać w zmysłowe głosy wokalistów.

Po poruszającym koncercie przyszedł czas na zapoznanie się z wystawą profilaktycznego rysunku satyrycznego oraz na spotkanie z Markiem Bachmatiukiem – autorem prac. Podczas oglądania wystawy na twarzach uczestników wydarzenia często pojawiał się uśmiech, a wiele osób chętnie korzystało z możliwości rozmowy z zaproszonymi artystami.

Całemu wydarzeniu towarzyszyła prezentacja pomysłów uczniów boguszowskich szkół na zdrowy styl życia. Prace zaprezentowane na tzw. „Gadającej ścianie” powstały 22 listopada podczas prelekcji na temat zgubnych skutków uzależnień, która miała miejsce w Centrum Witold po akcji sadzenia krokusów – symboli życia w trzeźwości.

Czytaj również

Komentarze (4) Dodaj komentarz

~żul 26-11-2017 17:15
Kiepska terapia.Teściowa cały dzień grała mi na nerwach....
~Pukacz 26-11-2017 21:24
Żul dobrze piszesz. Dwa tematy do terapii by sie nadaly a reszta won.
~Terapeuta 26-11-2017 22:31
Picie dalej pajace i przestańcie pieprzyc. Super koncert. Gratuluję pomysłu i organizacji.
~Antytrol 26-11-2017 23:06
Pukacz weź puknij żula, może obu wam się lepiej w życiu zrobi, szczęśliwsi będziecie i trolowanie się skończy. Fajny pomysł więc jak zwykle komuś żal tyłek ściska.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group