Sobota, 29 stycznia
Imieniny: Józefa, Franciszka, Zdzisława
Czytających: 3068
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Boguszów-Gorce: Muzyka działa terapeutycznie

Niedziela, 26 listopada 2017, 13:46
Autor: red
REGION, Boguszów-Gorce: Muzyka działa terapeutycznie
Fot. Centrum Kulturalno–Kongresowe "Witold"/facebook
Terapeutyczne działanie muzyki i profilaktyka poprzez śmiech – takie połączenie okazało się nie tylko możliwe, ale również skuteczne w walce z listopadową chandrą.

Koncert w wykonaniu Jadwigi Tomczyńskiej i Maksymiliana Ambroziaka wywołał niesamowite emocje wśród publiczności. Licznie przybyli goście mogli doświadczyć dobroczynnego i leczniczego wpływu muzyki, poddać się relaksującym brzmieniom gitary, harfy i wsłuchać w zmysłowe głosy wokalistów.

Po poruszającym koncercie przyszedł czas na zapoznanie się z wystawą profilaktycznego rysunku satyrycznego oraz na spotkanie z Markiem Bachmatiukiem – autorem prac. Podczas oglądania wystawy na twarzach uczestników wydarzenia często pojawiał się uśmiech, a wiele osób chętnie korzystało z możliwości rozmowy z zaproszonymi artystami.

Całemu wydarzeniu towarzyszyła prezentacja pomysłów uczniów boguszowskich szkół na zdrowy styl życia. Prace zaprezentowane na tzw. „Gadającej ścianie” powstały 22 listopada podczas prelekcji na temat zgubnych skutków uzależnień, która miała miejsce w Centrum Witold po akcji sadzenia krokusów – symboli życia w trzeźwości.

Czytaj również

Komentarze (4) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group