Środa, 2 grudnia
Imieniny: Piotra, Pauliny
Czytających: 2072
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Muzyka rozrywkowa opanowała bibliotekę

Wiadomości: Wałbrzych
Środa, 1 sierpnia 2012, 6:43
Aktualizacja: 8:05
Autor: Karolina Kurban
Fot. Karolina Kurban
Pierwszy tydzień „Wakacji w Bibliotece pod Atlantami" upływa w atmosferze muzyki rozrywkowej. „Muzyczne hece w bibliotece” to okazja, aby nasi najmłodsi mieszkańcy mogli posłuchać piosenek, przy których wychowali się ich rodzice, czy zapoznali z muzyką klasyczną, a także pobawili się przy rytmach muzyki dziecięcej.

- Dzisiejszy dzień to pokaz klasyków muzyki pop, chociażby Madonny czy Michaela Jacksona. Wykonawcy ci są znani prawie wszystkim dzieciom, które nas odwiedziły - chwali Anna Lichwa, bibliotekarka i prowadząca muzyczne zajęcia.

Uczestnicy zajęć nie ukrywali radości z możliwości spędzenia wakacji w bibliotece.
- Można posłuchać muzyki, którą już znamy i pośmiać się ze starych hitów. Nie wiem, czy będę chodzić na wszystkie zajęcia, bo jutro odwiedza mnie koleżanka, którą rzadko widuję, więc jej poświęcę swój wakacyjny czas - mówi Natalia Rzemyk, 12-latka z PSP nr 28.

Na sali nie zabrakło zwolenników wakacyjnej przygody w bibliotece.
- Co roku mama zaprowadza mnie na zajęcia do biblioteki. W tym roku mi się podobają, bo gramy w gry planszowe, na komputerze i słuchamy piosenek, a ja bardzo lubię muzykę - mówi Piotr Pryt, 8-latek z PSP nr 5.

Podczas poniedziałkowych i wtorkowych zajęć frekwencja nie dopisała. Organizatorzy spodziewają się większej ilości roześmianych buź od początku sierpnia. Zajęcia trwać będą aż do 31 sierpnia od poniedziałku do piątku od godziny 11.00 do 13.00 w Oddziale Dziecięco-Młodzieżowym oraz Akademii Młodych.

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group