Niedziela, 28 czerwca
reklamy

MZUK tłumaczy problemy autobusowe

Audio

Czytaj na głos

Autor: opr, PAW 1 min czytania

Mieszkańcy Wałbrzycha skarżą się w upalne dni, że pojawiają się problemy w kursowaniu komunikacji miejskiej po mieście.

MZUK Wałbrzych na swoim profilu wyjaśnia, z czego taka sytuacja wynika. Otóż przede wszystkim powodem są upalne dni i bardzo wysokie temperatury, które  mają wpływ na działanie urządzeń do tankowania wodoru, które nie działąją obecnie całkowicie sprawnie. MZUK podejmuje starania, by sytuacja szybko wróciła do normy. Wprowadzono działania awaryjne, a konkretnie tankowanie przelewowe, co pozwala na bieżąco kontynuować jazdę autobusów wodorowych. 

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

TikTokowa Jelonka