MZUK Wałbrzych na swoim profilu wyjaśnia, z czego taka sytuacja wynika. Otóż przede wszystkim powodem są upalne dni i bardzo wysokie temperatury, które mają wpływ na działanie urządzeń do tankowania wodoru, które nie działąją obecnie całkowicie sprawnie. MZUK podejmuje starania, by sytuacja szybko wróciła do normy. Wprowadzono działania awaryjne, a konkretnie tankowanie przelewowe, co pozwala na bieżąco kontynuować jazdę autobusów wodorowych.
MZUK tłumaczy problemy autobusowe
Audio
Czytaj na głos
fot. MZUK
Mieszkańcy Wałbrzycha skarżą się w upalne dni, że pojawiają się problemy w kursowaniu komunikacji miejskiej po mieście.
Skomentuj
Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.
Nie ma jeszcze komentarzy.