Poniedziałek, 26 października
Imieniny: Damiana, Lucjana
Czytających: 3260
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Na Białym Kamieniu pamiętają o babciach i dziadkach

Wiadomości: Wałbrzych
Piątek, 21 stycznia 2011, 8:05
Aktualizacja: 13:08
Autor: Sven
Fot. Sławomir Pawlik
Piosenkami, wierszykami, kwiatami i ciastem dzieci z Białego Kamienia uhonorowały swoje babcie i dziadków.

Impreza odbyła się w czwartek w siedzibie Wspólnoty Samorządowej Biały Kamień przy ul. W. Andersa. Dzieci, na co dzień przychodzące do świetlicy Wspólnoty, przygotowały program artystyczny, który budził uśmiech i wzruszenie babć i dziadków. Rada wspólnoty także stanęła na wysokości zadania, przygotowując poczęstunek. Ciasta upiekli: Cornelia Dylong, Jolanta Głogowska, Janina Błaszczyk, Danuta Żyłajtys i Leszek Pawłowski.

Nad wszystkim czuwał radny Ryszard Nowak, który korzystając z obecności babć i ich wnuków, przestrzegał przed niekontrolowanym zażywaniu lekarstw przez dzieci.
– Praktycznie każdy ma w domu jakieś tabletki czy syropy. Należy je trzymać poza zasięgiem dzieci, ale także przestrzegać je przed samodzielnym używaniem. Może się to skończyć tragicznie – tłumaczył Nowak.

Radny ma zacięcie pedagogiczne. Na wcześniejszych imprezach z udziałem dzieci ganił palenie papierosów, używanie narkotyków, ostatnio przestrzegał przed dopalaczami.

Był to pierwszy Dzień Babci i Dziadka organizowana przez Radę Wspólnoty Samorządowej Biały Kamień, ale, jak zapewniał Ryszard Nowak, nie ostatni.

Czytaj również

Komentarze (4) Dodaj komentarz

~Ale jaja 21-01-2011 9:00
nie wspomniał tylko o alkoholu, ale to chyba oczywiste dlaczego
~a. 21-01-2011 9:29
oczywiście nawet dzień babci i dziadka głupimi komentarzami trzeba przyozdobić ...
~ 21-01-2011 9:35
Brawo Panie Rysiu przynajmniej pan robi dobrą robotę nie zapomina pan o wartościach które są tak naprawdę bardzo ważne.Oby więcej takich ludzi Wałbrzychu.
~:) 21-01-2011 15:23
dobrze Rychu... rob swoje, na szmaty nie patrz :)

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group