Sobota, 6 marca
Imieniny: Agnieszki, Róży, Wiktora
Czytających: 2949
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Na Białym Kamieniu pamiętają o babciach i dziadkach

Piątek, 21 stycznia 2011, 8:05
Aktualizacja: 13:08
Autor: Sven
Wałbrzych: Na Białym Kamieniu pamiętają o babciach i dziadkach
Fot. Sławomir Pawlik
Piosenkami, wierszykami, kwiatami i ciastem dzieci z Białego Kamienia uhonorowały swoje babcie i dziadków.

Impreza odbyła się w czwartek w siedzibie Wspólnoty Samorządowej Biały Kamień przy ul. W. Andersa. Dzieci, na co dzień przychodzące do świetlicy Wspólnoty, przygotowały program artystyczny, który budził uśmiech i wzruszenie babć i dziadków. Rada wspólnoty także stanęła na wysokości zadania, przygotowując poczęstunek. Ciasta upiekli: Cornelia Dylong, Jolanta Głogowska, Janina Błaszczyk, Danuta Żyłajtys i Leszek Pawłowski.

Nad wszystkim czuwał radny Ryszard Nowak, który korzystając z obecności babć i ich wnuków, przestrzegał przed niekontrolowanym zażywaniu lekarstw przez dzieci.
– Praktycznie każdy ma w domu jakieś tabletki czy syropy. Należy je trzymać poza zasięgiem dzieci, ale także przestrzegać je przed samodzielnym używaniem. Może się to skończyć tragicznie – tłumaczył Nowak.

Radny ma zacięcie pedagogiczne. Na wcześniejszych imprezach z udziałem dzieci ganił palenie papierosów, używanie narkotyków, ostatnio przestrzegał przed dopalaczami.

Był to pierwszy Dzień Babci i Dziadka organizowana przez Radę Wspólnoty Samorządowej Biały Kamień, ale, jak zapewniał Ryszard Nowak, nie ostatni.

Czytaj również

Komentarze (4) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group