Sobota, 6 marca
Imieniny: Agnieszki, Róży, Wiktora
Czytających: 3032
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Na Broniewskiego też zapłacisz za parkowanie

Niedziela, 1 maja 2011, 8:29
Aktualizacja: 8:30
Autor: PAW
Wałbrzych: Na Broniewskiego też zapłacisz za parkowanie
Fot. PAW
Jak informuje ZDiK w Wałbrzychu, już od 2 maja 2011 roku w zatokach postojowych na ul. Broniewskiego (odcinek od ul. Głównej do ul. Długiej) powstanie strefa płatnego parkowania.

Taką decyzję podczas lutowej sesji Rady Miasta podjęli radni.
- Nie wiem, czy to dobry pomysł, ale wiadomo, że chodzi o to, by zdobyć trochę pieniędzy do budżetu – mówi Artur Bratnik, mieszkaniec Piaskowej Góry.

Mniej wyrozumiała dla wałbrzyskich samorządowców jest Justyna Grabosz:
- Już niedługo w Wałbrzychu nie będzie miejsca, gdzie nie trzeba będzie płacić za parking. A ceny są porównywalne do Wrocławia – mówi pani Justyna.

Osoby, które posiadają samochody i w dowodzie rejestracyjnym pojazdu maja wpisany jako adres ul. Broniewskiego, otrzymają uprawnienie do abonamentu na korzystanie ze Strefy Płatnego Parkowania przy ulicy Broniewskiego.

Opłata abonamentowa wynosi 30 zł za pierwszy pojazd na 12 miesięcy i 70 zł za drugi pojazd na 12 miesięcy. Abonamenty wydawane są na pisemny wniosek zainteresowanych osób w siedzibie Zarządu Dróg i Komunikacji w Wałbrzychu, ul. A. Krajowej 35 pokój nr 4, w godz.7:30 do 15:30.

Informacje na temat Stref Płatnego Parkowania przy ul. Broniewskiego można uzyskać pod numerem telefonu: 74/ 64-14-419 lub pod adresem mailowym: lszewc@zdik.walbrzych.pl

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (12) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group