Wtorek, 29 listopada
Imieniny: Błażeja, Saturnina
Czytających: 4822
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Na sportowo w Tesco

Niedziela, 20 marca 2011, 9:46
Aktualizacja: 9:46
Autor: PAW
Wałbrzych: Na sportowo w Tesco
Fot. PAW
W Pasażu Tesco mieszkańcy Wałbrzycha bawią się podczas Wiosennej Olimpiady.

W programie Wiosennej Olimpiady znalazły się przede wszystkim konkurencje sportowe. Najmłodsi przeciągają liny, łowią rybki, odbijają „zośkę” na czas, czy biegają przez przeszkody. Na najlepszych czekały sportowe nagrody, ufundowane przez najemców Pasażu Tesco Szczawno-Zdrój, między innymi specjalne, olimpijskie niespodzianki od Kodak Express.

Wspólna zabawa rozpoczęła się w piątek. W sobotę swoje niebagatelne umiejętności pięściarskie prezentował uczestnik Igrzysk Olimpijskich, wielokrotny mistrz Polski i aktualny mistrz Unii Europejskiej Rafał Kaczor.
- Cieszę się, że aż tylu wałbrzyszan przyszło obejrzeć nasz pokaz – mówi Kaczor.

Oprócz Rafała Kaczora wałbrzyskiej publiczności zaprezentowali się młodzi adepci boksu trenujący pod okiem Rafała i Zenona Kaczorów.
- Chyba sam zapiszę się na te zajęcia – mówi 9-letni Kacper, przyglądający się pokazom z boku.

Oprócz tego, wczoraj zaprezentowało się Stowarzyszenie „Mogę Wszystko”, które zachęcało do aktywnego spędzania czasu. Stowarzyszenie to zajmuje się aktywną rehabilitacją osób niepełnosprawnych. Członkowie stowarzyszenia przedstawili m.in. pokaz strzelania z łuku do tarczy. Swoich sił w tej konkurencji spróbował Rafał Kaczor, a także dziesiątki dzieci, które przyszły wczoraj do Tesco.

Dziś organizatorzy planują wspólne gry i zabawy oraz pokazy taneczne, które też cieszą się sporym zainteresowaniem, a także planowana jest wizyta przedstawicieli Akademii Piłkarskiej Górnika PWSZ Wałbrzycha. Zapraszamy więc do Pasażu Tesco od godziny 15.00.

Czytaj również

Komentarze (20)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group