Poniedziałek, 6 lutego
Imieniny: Doroty, Pawła
Czytających: 2945
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych/Kraj: Nagrody przyznane

Piątek, 11 października 2019, 10:47
Aktualizacja: Sobota, 12 października 2019, 8:58
Autor: red
Wałbrzych/Kraj: Nagrody przyznane
Fot. WSSE "Invest Park"
Michał Dworczyk, szef kancelarii premiera RP, Kamil Zieliński, wiceprezes Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej „Invest–Park” oraz Maciej Dudkiewicz, przedstawiciel operatora Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej – wręczyli nagrody dolnośląskim placówkom oświatowym wyróżnionym w konkursie „#OSEWyzwania”. Ceremonia odbyła się w środę 9 października 2019 roku w siedzibie Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej „Invest–Park”.

16 nowoczesnych laptopów wraz ze specjalną szafą wyposażoną w punkt dostępowy do sieci a także dostęp do bezpiecznego, szybkiego i bezpłatnego internetu – to zestaw wchodzący w skład nagrody – mobilnej pracowni komputerowej, jakie otrzymały poszczególne szkoły uczestniczące w konkursie „#OSEWyzwania”, zorganizowany przez Ministerstwo Cyfryzacji i Naukową i Akademicką Sieć Komputerową (NASK) - Państwowego Instytutu Badawczego przy współpracy z Ministerstwem Edukacji Narodowej. Konkurs był skierowany do wszystkich szkół w Polsce w miejscowościach do 50 tys. mieszkańców. Warunkiem uczestnictwa w konkursie było zgłoszenie szkoły do projektu OSE i programu mLegitymacja szkolna oraz przesłanie pracy plastycznej pt. „Smart szkoła”. Szansę na wygraną zwiększały także deklaracje zgłoszenia szkoły do programów OSE Hero oraz CodeWeek, w ramach tegorocznego Europejskiego Tygodnia Kodowania.

W konkursie „#OSEWyzwania”, wzięło udział 1606 placówek edukacyjnych w całej Polsce, nagród przyznano 764, w tym w województwie dolnośląskim 39.

Twoja reakcja na artykuł?

3
43%
Cieszy
0
0%
Hahaha
2
29%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
2
29%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group