Poniedziałek, 30 stycznia
Imieniny: Macieja, Martyny
Czytających: 3760
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Nagrody za serca

Czwartek, 12 grudnia 2019, 11:20
Aktualizacja: Sobota, 14 grudnia 2019, 9:01
Autor: JAZ
Wałbrzych: Nagrody za serca
Fot. JAZ
W siedzibie Rady Wspólnoty Mieszkaniowej Biały Kamień w Wałbrzychu osobom wspierającym mieszkańców, wspierającym dzieci, wręczono dowody wdzięczności. Tradycyjnie były to powołane Złote Serduszka.

Brylantowe Serce trafiło do dr Lidii Dziubek - prezes Przychodni Śródmieście Biały Kamień i Joanny Stypułkowskiej - sekretarz Miasta Wałbrzycha.
- Nie zasłużyłam sobie na to. Ja jestem przecież tylko małym Węgiełkiem. W tym roku pożegnaliśmy dr Edwarda Pełkę. Pożegnaliśmy naszą koleżankę, dr Eugenię Krawczyk. To są ludzie, którzy zapracowali na to, nie ja, to oni tworzyli podstawy opieki medycznej w mieście – mówi dr Lidia Dziubek.

W dalszej kolejności wręczono Złote Serca. Wyróżnienia trafiły do: Beaty Karzyńskiej z Biura Obsługi Klienta UM w Wałbrzychu, Joanny Ziejło-Augun oraz pracowników Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Wałbrzychu, Katarzyny i Roberta Kalinowskich, ks. dr Zbigniewa Chromy. Dyplomy Przyjaciela Dzielnicy i Przyjaciela Dzieci od Rady Wspólnoty i Towarzystwa Przyjaciół Dzieci wręczono dr Halinie Macioszek-Gibała, dr Sylwii Bielawskiej, ks. Maciejowi Sroczyńskiemu. Specjalne podziękowania otrzymali: WPWiK, Patrycja Wolska, Anna i Janusz Woźniccy.

Twoja reakcja na artykuł?

5
63%
Cieszy
2
25%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
1
13%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (2)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group