Sobota, 2 marca
Imieniny: Heleny, Halszki, Pawła
Czytających: 5069
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Namiot, a w nim konopie

Czwartek, 5 października 2023, 9:30
Autor: red
Wałbrzych: Namiot, a w nim konopie
Fot. KMP Wałbrzych
Dwie osoby zatrzymali od początku tego tygodnia za posiadanie narkotyków wałbrzyscy policjanci. Jeden z podejrzanych – 59–latek, u którego funkcjonariusze zabezpieczyli oprzyrządowanie do uprawy konopi indyjskich oraz ponad 1,5 kilograma suszu roślinnego w postaci marihuany – odpowie za posiadanie znacznej ilości środków odurzających.

Do pierwszego z zatrzymań doszło 2 października w godzinach wieczornych na Podgórzu. Funkcjonariusze kryminalnymi wałbrzyskiej komendy z zespołu do walki z przestępczością narkotykową w wyniku realizacji informacji własnych odwiedzili jedno z mieszkań w tej dzielnicy i zatrzymali tam 59-letniego mieszkańca naszego miasta. Podczas przeszukania funkcjonariusze znaleźli w jednym z pokoi profesjonalnie przygotowany namiot, a w nim oprzyrządowanie służące do uprawy konopi indyjskich. Zabezpieczyli także łącznie ponad 1,5 kg suszu roślinnego w postaci marihuany, a podczas dalszych czynności procesowych mężczyźnie postawili zarzut handlu narkotykami. Teraz za popełnione przestępstwa wałbrzyszanin może trafić za kraty więzienia na 10 lat. 59-latek objęty został dozorem policyjnym i ma zakaz opuszczania kraju.

We wtorek przed godziną 17:00 policjanci zespołu wywiadowców wałbrzyskiej komendy zatrzymali natomiast w dzielnicy Poniatów 21-letniego mężczyznę, który marihuanę miał ukrytą w wierzchniej odzieży. Za posiadanie narkotyków młodemu mężczyźnie grozi teraz kara pozbawienia wolności do lat 3.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
2
67%
Złości
1
33%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group