Niedziela, 25 lipca
Imieniny: Krzysztofa, Jakuba
Czytających: 3284
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: Napisz o Świdnicy i wygraj nagrody

Niedziela, 7 września 2014, 6:20
Aktualizacja: Środa, 22 października 2014, 8:54
Autor: opr.red.
Region: Napisz o Świdnicy i wygraj nagrody
Fot. użyczone/um.swidnica.pl
Rusza V edycja konkursu na najlepszą pracę dyplomową pod hasłem "Napisz o Świdnicy". Celem głównym konkursu jest wyróżnienie prac na temat miasta Świdnicy, promujących rozwiązania o najlepszym potencjale na realizację podjętego tematu w praktyce.

Konkurs skierowany jest do absolwentów studiów wyższych I- go lub II-go stopnia uczelni publicznych i niepublicznych, którzy obronili pracę dyplomową ocenioną na co najmniej ocenę dobrą w okresie nie dłuższym niż 24 miesiące przed terminem ogłoszenia konkursu.

Temat pracy powinien poruszać zagadnienia związane z aktualnymi potrzebami miasta Świdnicy i wpisywać się w Strategię Rozwoju Miasta. Łączna pula nagród w konkursie wynosi 20 tys. zł. Najlepsze prace zostaną wyłonione przez Komisję Konkursową na podstawie kryteriów oceny ujętych w regulaminie Konkursu i uhonorowane nagrodą pieniężną.

Prace wraz z kompletem załączników w zamkniętych kopertach wraz z danymi uczestnika, z dopiskiem „Konkurs na najlepszą pracę dyplomową 2014 r.” należy złożyć osobiście lub za pośrednictwem poczty w Biurze Obsługi Interesanta Urzędu Miejskiego w Świdnicy przy ul. Armii Krajowej 49, 58-100 Świdnica.

Termin zgłoszenia do konkursu mija w dniu 3 października 2014 r.

Osoba do kontaktu: Barbara Starke tel. 74 / 856 28 89, e-mail: b.starke@um.swidnica.pl

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group