Środa, 20 października
Imieniny: Ireny, Kleopatry
Czytających: 2765
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Narkotykowy biznes

Czwartek, 1 października 2020, 7:36
Aktualizacja: Piątek, 2 października 2020, 8:32
Autor: red
Wałbrzych: Narkotykowy biznes
Fot. KMP Wałbrzych
Cztery osoby zatrzymali za posiadanie narkotyków w ciągu ostatnich dwóch dni wałbrzyscy policjanci. Jeden z mężczyzn w swoim mieszkaniu ukrywał środki psychotropowe w postaci amfetaminy, z których można było wykonać blisko 450 porcji handlowych tych narkotyków.

28 września po godzinie 20:00 przy ul. Słowackiego w Wałbrzychu przez policjantów kryminalnych drugiego komisariatu zatrzymany został 26-letni wałbrzyszanin. Mężczyzna posiadał przy sobie narkotyki w postaci amfetaminy. Funkcjonariusze ustalili również, że jest osobą poszukiwaną przez Sąd Rejonowy w Wałbrzychu w celu ustalenia miejsca pobytu.

We wtorek nad ranem w ręce policjantów prewencji wałbrzyskiej komendy na ul. Pocztowej w Wałbrzychu wpadł 38-latek. Mieszkaniec naszego miasta miał schowane w kieszeni spodni te same środki psychotropowe co poprzednik.

Kilka godzin później funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu dokonali przeszukania mieszkania 37-letniego wałbrzyszanina przy ul. Malczewskiego. Pod łóżkiem odnaleźli i zabezpieczyli woreczek z amfetaminą. W tym przypadku możliwe było wykonanie blisko 450 porcji handlowych tych narkotyków.

Po godzinie 18:00 natomiast policjanci ogniwa wywiadowczego wałbrzyskiej komendy na ul. Broniewskiego w Wałbrzychu ujawnili niewielkie ilości marihuany przy 22-letnim mieszkańcu naszego miasta.

Za posiadanie środków odurzających wszystkie osoby odpowiedzą teraz przed sądem. Wg Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii trzem mężczyznom grozi kara pozbawienia wolności do lat 3. Podejrzanemu 37-latkowi, który posiadał przy sobie większe ilości środków psychotropowych, nawet 10 lat. Mężczyzna został objęty dozorem policyjnym

Twoja reakcja na artykuł?

1
17%
Cieszy
0
0%
Hahaha
1
17%
Nudzi
0
0%
Smuci
2
33%
Złości
2
33%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group