Środa, 7 grudnia
Imieniny: Ambrożego, Marcina
Czytających: 4215
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Czarny Bór: Nasi jadą na mistrzostwa

Poniedziałek, 21 stycznia 2019, 11:00
Autor: JAZ
Za niespełna dziesięć dni na Słowacji odbędą się mistrzostwa świata juniorów w biathlonie. Polski Związek Biathlonu wysyła na zawody pełną 20–sto osobową kadrę zawodników.

W składzie juniorów młodszych znalazło się trzech zawodników reprezentujących BOSSM Czarny Bór. Jesteśmy bardzo ciekawi występu Grzegorza Derenia, Wojciecha Janika i Kacpra Rutkowskiego, którzy na przestrzeni ostatnich miesięcy udowodnili już, że ich forma rośnie. Co za tym idzie będą rywalizować o czołowe pozycje. To czy zobaczymy na ich piersi medal będzie zależało również od dyspozycji dnia nie tylko ich samych, ale także ich przeciwników. Kluczem do sukcesu wydaje się być dyspozycja na strzelnicy. Jeśli panowie utrzymają wysoką skuteczność, uda się osiągnąć zamierzony cel.

Wśród grupy zawodników, która będzie reprezentować nasz kraj w kategorii juniora znalazło się miejsce dla dwóch zawodników. Reprezentujący BOSSM Czarny Bór, Wojciech Filip i Przemysław Pancerz są wymieniani w szerokim gronie faworytów. Podobnie jednak jak w przypadku młodszych kolegów, również i podczas ich startów, kluczem do sukcesu będzie dyspozycja na strzelnicy.

Twoja reakcja na artykuł?

6
86%
Cieszy
1
14%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group