Czytających: 5051

Wałbrzych: Nasi z sukcesami startowali w zawodach Cross Country

Wtorek, 16 lipca 2013, 14:42
Aktualizacja: 14:42
Podczas kolejnej rundy Mistrzostw Polski Strefy Zachodniej w Cross Country rozegranej na torze w Chojnej, aż w trzech klasach nasi zawodnicy wywalczyli miejsca na podium.

To był dla nas bardzo udany weekend. W klasie Młodzik 85 ccm klasą samą dla siebie byli zawodnicy WSM Chełmiec, którzy zdobyli wszystkie miejsca na podium. Walka od początku do końca rozgrywała się tylko między naszymi zawodnikami. Ostatecznie I miejsce zajął Krystian Szostak, II miejsce zdobył Kacper Borkowski, III miejsce wywalczył Daniel Iwanik, a tuż za podium znalazł się czwarty nasz zawodnik Adam Kowalski.

W klasie Junior również naszych dwóch zawodników wywalczyło miejsca w pierwszej trójce - drugi był Bartosz Szutowski, a trzeci Jakub Dąbrowa, którzy obecnie w klasyfikacji sezonu 2013 zajmują odpowiedni I i II miejsce.

W klasie Masters nasz klub reprezentował Rafał Boroń, który po pięknej walce linię mety minął jako drugi, dzięki czemu wysunął się już na III miejsce w klasyfikacji generalnej.