Piątek, 27 listopada
Imieniny: Waleriana, Maksymiliana
Czytających: 2735
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Nasiółkowski w WOK–u

Wiadomości: Wałbrzych
Sobota, 24 kwietnia 2010, 9:10
Aktualizacja: 15:38
Autor: red
Kolekcja zdjęć Tomasza Nasiółkowskiego robi duże wrażenie
Fot. użyczone
Wałbrzyski Klub Fotograficzny organizuje 29 kwietnia o godzinie 18.30 otwarte spotkanie klubowe – prezentację fotografii i prelekcję Tomasza Nasiółkowskiego zatytułowane „523 dni wokół Azji”.

Spotkanie z Tomaszem Nasiółkowskim odbędzie się w Wałbrzyskim Ośrodku Kultury przy ulicy Andersa. Publiczność będzie miała okazję zobaczyć szaloną wyprawę dwojga Dolnoślązaków w dzikie zakątki Azji.

Emilia i Tomasz po skończeniu studiów geograficznych spakowali plecaki i przemierzyli 100 tys. km przez 40 krajów 1,5 rocznej podróży. Dzięki poruszaniu się autostopem oraz korzystaniu z klubów Couch Surfing oraz Hospitality Club, poznali życie i kulturę lokalnych ludzi. Będzie to przede wszystkim opowieść o ludziach spotkanych w drodze, bo to dzięki ich pomocy podróżnicy mogli przemierzyć świat i bezpiecznie wrócić do domu.

Emilia Maciejczyk - 29 lat, rodowita wrocławianka, ukończyła geografię na Uniwersytecie Wrocławskim, inicjatorka podróży.

Tomasz Nasiółkowski - 29 lat, urodził się w Wałbrzychu, do Wrocławia trafił na studia, gdzie poznał Emilię. Wybrał geografię, bo zawsze kochał góry. Z wykształcenia meteorolog, zajmuje się też przewodnictwem górskim w Sudetach.

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group