Wtorek, 30 listopada
Imieniny: Andrzeja, Justyny
Czytających: 2642
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Mieroszów: Nauczyciele z gminy Mieroszów nagrodzeni

Wtorek, 17 października 2017, 14:48
Autor: red
REGION, Mieroszów: Nauczyciele z gminy Mieroszów nagrodzeni
Fot. Gmina Mieroszów/facebook
14 października w całej Polsce obchodzony jest Dzień Edukacji Narodowej, dzień ten jest świętem wszystkich pedagogów, nauczycieli, wychowawców oraz wszystkich pracowników oświaty.

W Gminie Mieroszów nauczyciele świętowali w sali im. Włodka Szomańskiego w Mieroszowskim Centrum Kultury, gdzie spotkali się pracownicy pedagogiczni i niepedagogiczni, a także nauczyciele emeryci ze wszystkich szkół z terenu Gminy Mieroszów. Zgromadzonych powitał Burmistrz Mieroszowa Marcin Raczyński, który w swoim wystąpieniu podkreślił, jak trudno jest w dzisiejszych czasach być pedagogiem, w ciągle zmieniającej się rzeczywistości. Burmistrz zapewnił, że zrobi wszystko, co w jego mocy, aby oświata w Gminie Mieroszów kwitła, a uczniowie mieli zapewnione godne warunki do nauki. Życzył również wszystkim nauczycielom satysfakcji, zadowolenia i zdrowia, a także wielu sukcesów w życiu zawodowym i prywatnym.

Miłym akcentem było wyróżnienie szczególnie zasłużonych dyrektorów i nauczycieli, którzy z rąk burmistrza otrzymali listy gratulacyjne i podziękowania. W tym roku za swoją pracę i osiągnięcia wyróżnieni zostali:

Grażyna Lektarska, Elżbieta Urbanik, Longina Słowińska, Danuta Wypych oraz Iwona Schienke, Renata Burnat, Jan Nowaczyk, Michał Leszko, Alicja Kornalewicz oraz Marzanna Dziedzińska. Dla wszystkich zaproszonych gości uczniowie z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego
w Sokołowsku przygotowali żartobliwe przedstawienie, a także koncert muzyki klasycznej i tradycyjnej w wykonaniu młodych, utalentowanych muzyków. Na koniec był czas na słodki poczęstunek, kawę, rozmowy i wspólne świętowanie. Taka uroczystość o charakterze środowiskowym , to również doskonała okazja do integracji społeczności pracowniczej wszystkich szkół z terenu Gminy Mieroszów.

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group