Wtorek, 27 października
Imieniny: Iwony, Sabiny
Czytających: 2851
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Nestor Band w A Propos – BILETY DO WYGRANIA

Wiadomości: Wałbrzych
Niedziela, 7 lutego 2010, 13:10
Aktualizacja: Piątek, 12 lutego 2010, 15:11
Autor: red
Fot. organizatorzy
W najbliższy piątek 12 lutego o godzinie 20.00 w wałbrzyskim klubie muzycznym A Propos zaprezentuje się Nestor Band. Dla naszych czytelników przygotowaliśmy niespodziankę, którą są dwie pojedyncze wejściówki na ten koncert.

Nestor Band został ponownie zaproszony do wałbrzyskiego klubu muzycznego A Propos po tym jak uwiódł całą publiczność w czasie Balu Karnawałowego.

W A Propos Nestor Band i jego lider Tadeusz Nestorowicz zaprezentują najlepsze utwory muzyki rozrywkowej, standardy i evergreeny. Kto zdecyduje się przyjść w piątek do klubu usłyszy trąbkę lidera, która przywraca ducha Luisa Armstronga i jego Wspaniały Świat.
W programie na pewno znajdzie się utwór „My funny Valentine". Na scenie zobaczymy i usłyszymy: Adama Moszyńskiego – perkusja, Marka Błaszczyka – bass, Mateusza Chmielewskiego - gitara & ocal, Romana Sonemberga - vocal & piano, Wacława Zarębskiego - sax & klarnet oraz leadera - Tadeusza Nestorowicza - trąbka & ocal.

Początek koncertu 12 lutego o godzinie 20.00

Mamy dla naszych czytelników dwie pojedyncze wejściówki. Wystarczy odpowiedzieć na pytanie. Pytanie brzmi: Czy Nestor Band występował wcześniej w wałbrzyskim klubie muzycznym A Propos?
Odpowiedzi należy wysłać sms na numer 7116 wpisując w treści: PT.KONW:NB.TAK lub PT.KONW:NB.NIE

Odpowiedzi należy wysłać do 11 lutego i godziny 18.00. Ze zwycięzcami skontaktujemy się telefonicznie. Koszt sms 1 zł + VAT (1,22 zł).

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group