Wtorek, 23 czerwca

Niczym nie pogardził

Audio

Czytaj na głos

Autor: red 1 min czytania

24–letniego wałbrzyszanina zatrzymali w minioną środę policjanci z Komisariatu Policji I w Wałbrzychu. Mężczyzna odpowie przed sądem za popełnienie szeregu kradzieży, których dokonał w ostatnich tygodniach w marketach na terenie naszego miasta.

Do zatrzymania 24-latka doszło przy ul. Długiej w Wałbrzychu. Policjanci pierwszego komisariatu ustalili, że od początku maja tego roku to właśnie ten wałbrzyszanin kilkakrotnie ukradł z terenu obiektu drabiny, skrzynki narzędziowe oraz elementy drewnianego płotu powodując straty w łącznej kwocie blisko 1500 złotych. Ponadto w toku wykonanych dalszych czynności procesowych funkcjonariusze kryminalni wałbrzyskiej komendy udowodnili 24-letniemu wałbrzyszaninowi kradzież kremów i szamponów o łącznej wartości 750 złotych w jednej z drogerii usytuowanych na terenie naszego miasta. Do zdarzenia doszło 16 kwietnia tego roku.

W trakcie czynności procesowych sprawca przyznał się do zarzucanych mu czynów i złożył wyjaśnienia. 24-latek stanie teraz przed sądem. Za kradzieże grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 5.

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

TikTokowa Jelonka