Sobota, 2 lipca
Imieniny: Marii, Urbana
Czytających: 4762
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Nie dali się przeszkolić

Czwartek, 21 lipca 2011, 7:23
Aktualizacja: 7:25
Autor: PAW
Wałbrzych: Nie dali się przeszkolić
Fot. organizatorzy
Niestety, nie powiodła się próba zebrania chętnych do wzięcia udziału w szkoleniu z zarządzania domowym budżetem. Szkolenie ma odbyć się w innym terminie.

Bezpłatne szkolenie dla mieszkańców Wałbrzycha, które Fundacja Koliber miała zorganizować w piątek 22 lipca na temat: „Zarządzanie domowym budżetem" zostało odwołane.

Fundacja Koliber będąca partnerem Programu Akademia Rodzinnych Finansów chciała przekazać informacje i wiadomości jak: planować domowy budżet i konsekwentnie go realizować, poprawić swoją sytuację finansową i skutecznie oszczędzać, radzić sobie w trudnych sytuacjach finansowych, rozmawiać z dziećmi o pieniądzach.

Program szkolenia miał obejmować wiele ćwiczeń oraz informacji praktycznych, które można wykorzystać w swoim życiu. Został bowiem opracowany w oparciu o konkretne potrzeby polskich rodzin poznane podczas czterech poprzednich edycji Programu ARF. Co ciekawe Akademia przeszkoliła już niemal 2000 Polaków, ale w Wałbrzychu nie znaleźli się chętni, by dać się przeszkolić.

Przedstawiciele Fundacji Koliber chcą spróbować ponownie we wrześniu zorganizować szkolenie. Może wtedy im się powiedzie.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (4) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group