Czytających: 4946

Milicz: Niemiła niespodzianka

Poniedziałek, 11 listopada 2019, 10:02
Aktualizacja: 10:10
Siatkarze MKS–u Aqua Zdrój Wałbrzych sprawili swoim kibicom zawód i przegrali w Miliczu z MUKS–em Ziemia Milicka 0–3.

W pierwszym secie lepiej prezentowali się miejscowi, którzy zbudowali przewagę (9-6), ale nasi dość szybko odrobili te straty. Później nawet wyszliśmy na prowadzenie 19-18, ale w końcówce lepiej nerwy opanowali miejscowi gracze i wygrali partię do 23.

W drugim secie od początku MUKS posiadał kilkupunktową przewagę i utrzymywał ją w kolejnych akcjach (7-4, 13-9). Taki scenariusz niestety trwał do końca partii, bowiem podopieczni Janusza Ignaczaka grali zbyt wolno i schematycznie, by zaskoczyć ekipę gospodarzy i w efekcie wygrana miejscowych do 20.

Po dość zaciętym początku w trzecim secie, w pewnym fragmencie znów uwidoczniły się błędy wałbrzyszan, co skrzętnie wykorzystali rywale i odskoczyli na 13-8. W kolejnych akcjach przeciwnik nadal spokojnie kontrolował wydarzenia na parkiecie i wałbrzyszanom nie pomógł nawet zryw i walka do ostatniej piłki, bowiem przegraliśmy do 23 i cały mecz 0-3.

MUKS Ziemia Milicka - MKS Aqua Zdrój Wałbrzych 3-0 (25-23, 25-20, 25-23)