Wtorek, 7 lutego
Imieniny: Romana, Ryszarda, Romualda
Czytających: 5165
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Nieprzewidziane trudności

Wtorek, 3 września 2019, 8:40
Aktualizacja: Środa, 4 września 2019, 14:58
Autor: PAW
Wałbrzych: Nieprzewidziane trudności
Fot. Robert Bajek
Wprawdzie efekty prac przy budowie obwodnicy Wałbrzycha widać gołym okiem, ale firma Budimex, która jest odpowiedzialna za realizację tego olbrzymiego zadania, napotyka na pewne niedogodności.

Na załączonych zdjęciach prezentujemy okolice ronda przy Tesco. Na ulicy Szczawieńskiej zdjęty został asfalt na pasie w kierunku Tesco. Na ulicy Łączyńskiego w kierunku Szczawna trwa wyrównywanie terenu pomiędzy Szczawnikiem a ulicą. Na ulicy Długiej zdjęty został asfalt z pasa prowadzącego do ronda od Piaskowej Góry. Największy postęp prac widać na ulicy Łączyńskiego od ronda w kierunku Podzamcza. Teren wyrównano i prawie do wiaduktu trwa przygotowanie podłoża. Są tam też położone nowe rury.
- Wykonawca natrafia na uciążliwości. Wystarczy choćby powiedzieć o linii średniego napięcia czy gazowej rurze, w której płynął gaz, a takie rzeczy znajdują pod ziemią pracownicy - mówi prezydent Roman Szełemej. - Pewnych rzeczy nie jesteśmy w stanie przewidzieć, bo tych instalacji nie ma na żadnych mapach i nie wiadomo skąd się tam znalazły.To powoduje pewne zwolninie prac, ale wykonawca stara się nie dopuszczać do opóźnień.

Twoja reakcja na artykuł?

14
45%
Cieszy
2
6%
Hahaha
2
6%
Nudzi
1
3%
Smuci
3
10%
Złości
9
29%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (7)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group