Czwartek, 25 lipca
Imieniny: Krzysztofa, Jakuba
Czytających: 4406
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Nietypowa interwencja

Czwartek, 20 czerwca 2024, 10:20
Aktualizacja: 11:21
Autor: red
Wałbrzych: Nietypowa interwencja
Fot. KMP Wałbrzych
Wczoraj przy ul. Armii Krajowej w Wałbrzychu doszło do niecodziennej interwencji drogowej. Funkcjonariusze zatrzymali samochód, którego kierowca popełnił wykroczenie, lecz zamiast standardowej kontroli, sytuacja przybrała niespodziewanego obrotu, gdy okazało się, że w pojeździe znajduje się dziecko potrzebujące natychmiastowej pomocy medycznej.

Do zdarzenia doszło wczoraj wieczorem, gdy patrol „drogówki” zauważył samochód, który naruszył przepisy ruchu, wyprzedzając inny pojazd w niedozwolonym miejscu. Policjanci natychmiast przystąpili do zatrzymania pojazdu, spodziewając się standardowych czynności kontrolnych. Gdy zbliżyli się do samochodu, zauważyli, że kierowca, młoda kobieta, jest wyraźnie zdenerwowana, a w pojeździe znajduje się 18-miesięczne dziecko, które w wyniku nieszczęśliwego zdarzenia posiadało intensywnie krwawiącą ranę głowy.

Kobieta wyjaśniła, że jej dziecko wymaga natychmiastowej pomocy medycznej i spieszy się do najbliższego szpitala. Widząc powagę sytuacji, funkcjonariusze natychmiast podjęli decyzję o zapewnieniu eskorty. Włączając świetlne oraz dźwiękowe sygnały uprzywilejowania, policjanci szybko poprowadzili samochód przez ruchliwe ulice miasta, zapewniając dziecku jak najszybszy dostęp do opieki medycznej.

Samochód z dzieckiem dotarł bezpiecznie do szpitala w możliwie najkrótszym czasie. Na miejscu zespół medyczny natychmiast zajął się małym pacjentem.

Twoja reakcja na artykuł?

27
84%
Cieszy
1
3%
Hahaha
1
3%
Nudzi
0
0%
Smuci
1
3%
Złości
2
6%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (5)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group