Piątek, 7 maja
Imieniny: Benedykta, Ludmiły
Czytających: 3088
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION: Nietypowe mistrzostwa

Środa, 22 kwietnia 2020, 8:51
Aktualizacja: 8:54
Autor: JAZ
REGION: Nietypowe mistrzostwa
Fot. red
Za nami „I Turniej Almar–Sport FIFA 20 – online”. Imprezę zorganizował E–sport dla każdego, który ma już za sobą kilkanaście turniejów FIFA rozgrywanych w trybie stacjonarnym.

- Firma z naszego miasta skupia się jak na razie na turniejach w FIFĘ, która jest jedną z najpopularniejszych gier sportowych na świecie. To właśnie E-sport dla każdego i osoba Pawła Danielaka, który w klubie z uzdrowiska (MKS Szczawno-Zdrój) odpowiada za marketing i reklamę nadzoruje udział Mineralnych w ogólnopolskim turnieju #eBekstraklasA w FIFĘ klubów z niższych lig, w którym zielono-biało-zieloni biorą udział. „I Turniej Almar-Sport FIFA 20 – online” był pewnym krokiem w przód w naszej działalności – mówią organizatorzy.

W zawodach wzięło udział 49 zawodników. W związku z tym, że turniej odbył się w systemie pucharowym, część graczy do rywalizacji przystąpiła od 2 rundy. Zawodnicy przez cały czas trwania turnieju mieli dostęp do wirtualnej drabinki turniejowej, przez co emocje w grze towarzyszyły im od początku do końca zawodów. Sami gracze przez cały czas trwania rywalizacji aktywnie uczestniczyli w tworzeniu turnieju, przekazując na bieżąco wyniki po zakończonych spotkaniach.

Po 3 godzinach walki do ścisłego finału awansowało dwóch najlepszych zawodników. Naprzeciw siebie stanęli Marcin Kleban i Adrian Bogucki. Po zaciętym spotkaniu Marcin Kleban zwyciężał swojego rywala 2:1. Trzecie miejsce zajął Grzegorz Piasecki. Na miejscu tuż za podium uplasował się Bartłomiej Szydełko. Najlepsi gracze w zawodach otrzymali od organizatorów symboliczne nagrody w postaci FIFA POINTS do gry w trybie Ultimate Team.

Czytaj również

Dodawanie komentarzy wyłączone z powodu prac konserwacyjnych.
Planowane włączenie do godz. 18:00

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group