Czwartek, 23 maja
Imieniny: Emilii, Iwony
Czytających: 3266
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Jugowice: Niezrozumiały wybuch agresji

Sobota, 27 kwietnia 2024, 11:05
Autor: red
REGION, Jugowice: Niezrozumiały wybuch agresji
Fot. KMP Wałbrzych
Policjanci z Komisariatu Policji w Głuszycy zatrzymali kilka dni po zdarzeniu 38–latka, który zniszczył przypadkowy, zaparkowany na jednej z posesji w Jugowicach, samochód osobowy, powodując tym samym straty w wysokości blisko 2 tysięcy złotych.

Dyżurny Komisariatu Policji w Głuszycy 20 kwietnia otrzymał zgłoszenie, z którego wynikało, że przy ul. Głównej w Jugowicach nieustalony sprawca z nieznanych powodów otworzył bramkę do posesji, wszedł na jej teren i wybił tylną szybę w samochodzie osobowym, tym samym powodując straty w kwocie blisko 2 tysięcy złotych.

Na miejsce zostali wezwani miejscowi policjanci, którzy zabezpieczyli materiał dowodowy. W toku wykonanych czynności procesowych i pozaprocesowych ustalili tożsamość sprawcy i wczoraj po południu zatrzymali 38-latka w jego miejscu pracy w Dziećmorowicach.

Jeszcze tego samego dnia funkcjonariusze przedstawili mężczyźnie zarzut uszkodzenia mienia. 38-letni agresor swoje zachowanie tłumaczył wybuchem złości i stanem nietrzeźwości. Teraz za akt wandalizmu odpowie jednak przed sądem. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
3
17%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
2
11%
Złości
13
72%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (4)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group