Niedziela, 26 marca
Imieniny: Larysy, Teodora
Czytających: 2823
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Niezwykłe zdjęcia dwójki wałbrzyszan – wernisaż wystawy „Dolny Śląsk. Dwa spojrzenia”

Wtorek, 24 października 2017, 12:28
Autor: Piotr Skomorokiewicz
Wałbrzych: Niezwykłe zdjęcia dwójki wałbrzyszan – wernisaż wystawy „Dolny Śląsk. Dwa spojrzenia”
Fot. Piotr Skomorokiewicz
„Dolny Śląsk. Dwa spojrzenia” to nazwa wspólnej wystawy prac Tomasza Góry i Marcina Jagiellicza, której wernisaż odbył się w poniedziałek, 23 października w Bibliotece pod Atlantami.

Twórczość obu artystów znana jest wielu osobom, a szczególnie tym, którzy korzystają z Internetu. To m.in. na portalach społecznościowych można podziwiać niezwykłe zdjęcia lub filmy wykonane przez Tomasza Górę oraz Marcina Jagiellicza. Ich prace pojawiają się również w wielu wydawnictwach, artykułach i kalendarzach.
- Zaprezentowane tu zdjęcia robią określone wrażenie. Dziś fotografia to sztuka, a Panowie pokazują, że potrafią tę sztukę tworzyć. Mam nadzieję, że umiejętności zaprezentowane w tych pracach będą ciągle podnoszone i będziemy mogli oglądać kolejne takie wystawy – mówił podczas wernisażu Zygmunt Nowaczyk, wiceprezydent Wałbrzycha.

Na przybyłych gości czekało jeszcze kilka atrakcji. Oprócz fotografii można było zobaczyć filmy wykonane przez Tomasza Górę oraz spróbować ciasteczek, których góra pokryta była zdjęciami artystów.

Wystawa fotografii jest wspólnym pomysłem dwójki wałbrzyszan, Tomasza Góry oraz Marcina Jagiellicza. Zdjęcia zostały nadrukowane na płótno przez firmę Tu Się Tworzy. Wystawę można oglądać w budynku Biblioteki pod Atlantami do 23 listopada.

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group