Piątek, 27 listopada
Imieniny: Waleriana, Maksymiliana
Czytających: 2680
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Noc Świętojańska pod Mniszkiem

Wiadomości: REGION, Boguszów-Gorce
Niedziela, 24 czerwca 2012, 12:49
Aktualizacja: 12:50
Autor: PAW
Fot. PAW
Tradycyjnie pod biblioteką w Gorcach odbyła się Noc Świętojańska pod Mniszkiem. W zabawie wzięło udział kilkaset osób.

Organizatorom w tym roku dopisała pogoda. Na plac przed biblioteką w Gorcach przybyło mnóstwo mieszkańców Boguszowa-Gorc oraz okolicznych miejscowości.
- Przyjechałem po raz pierwszy i głównie dlatego, że jestem fanem Katarzyny Piaseckiej – mówi Rafał Glik z Wałbrzycha.

Imprezę zorganizowali: Miejska Biblioteka Publiczna–Centrum Kultury w Boguszowie–Gorcach we współpracy z Zespołem Szkół Samorządowych.

Organizatorzy zadbali o każdy szczegół i każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Dzieci uczestniczyły w zabawach z Teatrem Bajka. Pokazy muzyczne zaprezentowały grupy MBP-CK oraz ZSS. Wielkim zainteresowaniem cieszyły się koncerty. Na scenie pojawili się: zespół Przepraszam, zespół FOFO grający reggae oraz zespół GEMINI.

Oczywiście gwiazdą wieczoru podczas Nocy Świętojańskiej pod Mniszkiem była Katarzyna Piasecka, która jak zawsze tryskała energią i humorem.
- Myślę, że tegoroczna impreza była bardziej udana od poprzednich, bo repertuar był zróżnicowany – uważa Wanda Bartoszek.

Oczywiście podczas imprezy nie zabrakło atrakcji typowo świętojańskich - konkursów z nagrodami, wicia wianków, poszukiwań kwiatu paproci i innych.

Czytaj również

Komentarze (14) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group