Wtorek, 2 czerwca
Imieniny: Marianny, Piotra
Czytających: 2064
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Nocna Zmiana Bluesa w 9 Fali – BILETY DO WYGRANIA

Wiadomości: Wałbrzych
Środa, 10 marca 2010, 12:52
Aktualizacja: Poniedziałek, 22 marca 2010, 9:06
Autor: red
Fot. organizatorzy
Już 20 marca o godzinie 21.00 w wałbrzyskim Klubie Muzycznym 9 Fala zagra zespół Nocna Zmiana Bluesa. Mamy dla naszych czytelników podwójną wejściówkę na ten koncert.

Nocna Zmiana Bluesa ma na koncie siedemnaście wydanych płyt, nagrania z amerykańskimi gwiazdami bluesa jak m.in. Charlie Musselwhite czy Louisiana Red, koncerty poprzedzające występy bluesowych legend: B.B.Kinga (Warszawa 1996) czy Blues Brothers (Norymberga 1989) . Ponad dwa tysiące koncertów w Polsce i praktycznie w całej Europie a nawet w Zimbabwe!

Choć zaczynali jako ortodoksyjni bluesmani, w trakcie ćwierćwiecza działalności, Sławek i jego zespół wykreowali własny, niepowtarzalny styl bazujący na akustycznym instrumentarium a będący fuzją bluesa, folku, jazzu i piosenki autorskiej. Sławek jest autorem całego repertuaru grupy i kilku prawdziwych przebojów, jak „Szósta zero dwie”, „Blues mieszka w Polsce”, „John Lee Hooker” czy „Chory na bluesa”

Nocna Zmiana Bluesa to już klasyka! Świadczą o tym m.in. hasła w encyklopediach muzycznych, CD z serii „Złota kolekcja” wydawnictwa EMI Poland , występy w programach TVP jak m.in. „Szansa na sukces” i wielu innych.

Sławek Wierzcholski to wirtuoz harmonijki i autor dwóch popularnych podręczników gry na tym instrumencie. Jest dziennikarzem radiowym www.rdc.pl i prasowym, organizatorem festiwali bluesowych a przede wszystkim człowiekiem „Chorym na bluesa”! Od dwóch kadencji jest prezesem Polskiego Stowarzyszenia Bluesowego oraz wiceprezesem Stowarzyszenia Artystów Wykonawców Utworów Muzycznych i Słowno Muzycznych

Początek koncertu 20 marca o godzinie 21.00 w Muzycznym Klubie 9 Fala. Rezerwacja biletów pod numerem telefonu: 602 174 610.

Mamy dla naszych czytelników nagrodę w postaci podwójnej wejściówki na ten koncert. Wystarczy wziąć udział w naszym konkursie i prawidłowo odpowiedzieć na pytanie, które brzmi: Czy Sławomir Wierzcholski jest członkiem grupy Nocna Zmiana Bluesa?

Odpowiedzi należy wysyłać sms-em pod numer 7116 w treści wpisując: PT.KONW:NZ.TAK lub PT.KONW:NZ.NIE

Wśród osób, które prawidłowo odpowiedzą na to pytanie, rozlosujemy nagrodę. Na odpowiedzi czekamy do 19 marca do godziny 12.00. Ze zwycięzcą skontaktujemy się telefonicznie.

Koszt sms 1 zł + VAT (1,22 zł).

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group