Wtorek, 21 września
Imieniny: Jonasza, Mateusza
Czytających: 4050
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Głuszyca: Nocny Turniej Piłki Nożnej w Głuszycy

Piątek, 25 lipca 2014, 6:20
Aktualizacja: Poniedziałek, 28 lipca 2014, 16:10
Autor: opr.red.
Głuszyca: Nocny Turniej Piłki Nożnej w Głuszycy
Fot. użyczone
Siedem drużyn wzięło udział w zorganizowanym z soboty na niedzielę (19.07 – 20.07) przez CK–MBP Nocnym Turnieju Piłki Nożnej na Kompleksie ,,Orlik” w Głuszycy.

Zwyciężyła drużyna ,,Zielonych” przed ,,Spóźnialskimi” i ,,Kamieniarzami Głuszyca”. Najlepszym bramkarzem okazał się Andrzej Bielawski (,,Zieloni”), tytuł Najlepszego Zawodnika przypadł Dominikowi Bronisławskiemu, a Królem Strzelców został Konrad Karkułowski.

Do rywalizacji w sobotnio-niedzielnym turnieju zgłosiło się siedem drużyn: Dolna, Niebiescy, Zieloni, Spóźnialscy, Emeryci Włókniarz, Kamieniarze Głuszyca i Złoty Bażant. Zespoły zostały podzielone na dwie grupy – w pierwszej zagrały: Dolna, Niebiescy, KS Zieloni i Spóźnialscy. W drugiej: Kamieniarze Głuszyca, Złoty Bażant i Emeryci Włókniarz.

Z grupy pierwszej – po rozgrywkach grupowych – awansowały zespoły: Spóźnialscy i KS Zieloni a z grupy drugiej – Emeryci Włókniarz i Kamieniarze Głuszyca. Ostatecznie do finału awansowali Spóźnialscy i Zieloni, a walka o trzecie miejsce przypadła zespołom: Emeryci Włókniarz i Kamieniarze Głuszyca.

W meczu o trzecie miejsce zwyciężyła drużyna Kamieniarze Głuszyca pokonując Emerytów Włókniarz 3-0. Finał z udziałem zespołów KS Zieloni i Spóźnialskich zakończył się wygraną KS Zielonych 2-0. Na koniec turnieju, około godziny 02:00 Monika Bisek-Grąz p.o. dyrektora CK-MBP wręczyła puchary i statuetki dla najlepszych drużyn i zawodników turnieju: I miejsce: KS Zieloni, II miejsce: Spóźnialscy, III miejsce: Kamieniarze Głuszyca, Najlepszy Bramkarz – Andrzej Bielawski (KS Zieloni), Najlepszy Zawodnik – Dominik Bronisławski (Spóźnialscy), Król Strzelców – Konrad Karkułowski (KS Zieloni).

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group