Niedziela, 27 listopada
Imieniny: Waleriana, Maksymiliana
Czytających: 4760
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Nowe miejsca parkingowe na Podzamczu

Wtorek, 27 lutego 2018, 8:37
Autor: red
Wałbrzych: Nowe miejsca parkingowe na Podzamczu
Fot. Robert Bajek
O tym, że na wałbrzyskim Podzamczu brakuje miejsc parkingowych wiedzą chyba wszyscy, a my również informowaliśmy o tym wielokrotnie. Powstają nowe miejsca, ale to wciąż za mało.

"Cieszę się, że powstaje nowy parking na ulicy Basztowej, ale to nie rozwiąże problemu. Nie wiem, czy ten problem kiedykolwiek zostanie rozwiązany, bo przecież powstają nowe mieszkania na ulicy Husarskiej i niby mają tam powstać miejsca parkingowe, ale samochodów jest coraz więcej i ten kłopot będzie wracać - pisze nasz czytelnik.

To sami mieszkańcy zabiegają o to, żeby liczba miejsc parkingowych na Podzamczu rosła. Spółdzielnia Mieszkaniowa Podzamcze podjęła w kilku ostatnich miesiącach kroki w kierunku zwiększenia liczby miejsc parkingowych. Mowa choćby o ulicy Blankowej, gdzie stworzono parking dla okolicznych mieszkańców.
- To dobre rozwiązanie, bo choć parking nie jest strzeżony, to wreszcie mamy miejsca parkingowe, z czym wcześniej mieliśmy duży problem - pisze nasz czytelnik.

Zainteresowanie miejscami parkingowymi jest bardzo duże. Kierowcy są gotowi ponosić dodatkowe koszty z tym związane. Na ulicy Basztowej powstaje kolejny taki parking, który będzie przeznaczony dla członków Spółdzielni Mieszkaniowej Podzamcze. To kolejnych kilkadziesiąt miejsc, za które trzeba będzie zapłacić.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (8)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group