Niedziela, 25 października
Imieniny: Darii, Kingi
Czytających: 1629
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Nowe miejsca parkingowe na Podzamczu

Wiadomości: Wałbrzych
Wtorek, 27 lutego 2018, 8:37
Autor: red
Fot. Robert Bajek
O tym, że na wałbrzyskim Podzamczu brakuje miejsc parkingowych wiedzą chyba wszyscy, a my również informowaliśmy o tym wielokrotnie. Powstają nowe miejsca, ale to wciąż za mało.

"Cieszę się, że powstaje nowy parking na ulicy Basztowej, ale to nie rozwiąże problemu. Nie wiem, czy ten problem kiedykolwiek zostanie rozwiązany, bo przecież powstają nowe mieszkania na ulicy Husarskiej i niby mają tam powstać miejsca parkingowe, ale samochodów jest coraz więcej i ten kłopot będzie wracać - pisze nasz czytelnik.

To sami mieszkańcy zabiegają o to, żeby liczba miejsc parkingowych na Podzamczu rosła. Spółdzielnia Mieszkaniowa Podzamcze podjęła w kilku ostatnich miesiącach kroki w kierunku zwiększenia liczby miejsc parkingowych. Mowa choćby o ulicy Blankowej, gdzie stworzono parking dla okolicznych mieszkańców.
- To dobre rozwiązanie, bo choć parking nie jest strzeżony, to wreszcie mamy miejsca parkingowe, z czym wcześniej mieliśmy duży problem - pisze nasz czytelnik.

Zainteresowanie miejscami parkingowymi jest bardzo duże. Kierowcy są gotowi ponosić dodatkowe koszty z tym związane. Na ulicy Basztowej powstaje kolejny taki parking, który będzie przeznaczony dla członków Spółdzielni Mieszkaniowej Podzamcze. To kolejnych kilkadziesiąt miejsc, za które trzeba będzie zapłacić.

Czytaj również

Komentarze (8) Dodaj komentarz

~feniks 27-02-2018 13:25
Interes zycia! Spoldzielnia nie dosc, ze z roku na rok podnosi czynsze za te klitki, to jeszcze teraz stawia parkingi i kaze niewolnikom placic, bo inaczej nie bedzie gdzie auta postawic....Toz to istny rozboj w bialy dzien, ale coz psy szczekaja, a karawana jedzie dalej....Dawno powinni te spoldzielnie polikwidowac, ale po co, przeciez mozna wyssac kase do szpiku kosci.
~Madzia 27-02-2018 15:41
Na zdjęciach nie widać parkingu tylko zrujnowany teren zielony
~ 27-02-2018 17:30
Feniks to kup sobie domek jednorodzinny. Mieszkanie nie jest równoznaczne z miejscem parkingowym. Jak się nie podoba to się wyprowadz.
~olo 27-02-2018 19:07
najważniejsze ze są ścieżki rowerowe 2 razy większe od tych dla pieszych Bo na podzamczu 99% mieszkańców używa rowerów
~@olo 27-02-2018 20:06
gdzie masz na podzamczu te "2 razy wieksze" sciezki rowerowe? 99% mieszkancow pewnie nie uzywa rowerow, tak jak ty nie uzywasz mozgu jelopie.
~ 28-02-2018 11:43
Cytuję: "Zainteresowanie miejscami parkingowymi jest bardzo duże. Kierowcy są gotowi ponosić dodatkowe koszty z tym związane." Poważnie? Kto tak sądzi? Kierowcy? Co za bzdury ! Nie znam nikogo, kto się cieszy z tego powodu, że będzie musiał płacić za parking. A co z przyjezdnymi lub gośćmi? Gdzie miejsce dla nich? Skandal !!
~ 28-02-2018 12:30
Skandal!! Te parkingi są tylko dla zebrania kasy. Parking na Blankowej, na który ciągle powołuje się Sp-nia nie rozwiązał problemu parkowania. Wręcz przeciwnie - teraz jest jeszcze trudniej znaleźć miejsce do zaparkowania. Przede wszystkim dlatego, że jest tam mniej miejsc i zajmują te miejsca kierownicy spoza ul.Blankowej.
~ 28-02-2018 12:39
Można postawić byle jaki płot, zrobić bramę i kasa wpada bez żadnego wysiłku. A mieszkańcy nie będący członkami Spółdzielni niech sobie parkują na balkonie. Jak można tak bezczelnie udawać, że to dla dobra mieszkańców. No może tylko niektórych, ale oni i tak parkowali w tym samym miejscu, tylko nie musieli za to płacić.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group