Czwartek, 26 maja
Imieniny: Filipa, Pauliny
Czytających: 4697
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Gmina Mieroszów: Nowe sołectwo w gminie Mieroszów?

Wtorek, 13 lutego 2018, 11:14
Aktualizacja: 14:20
Autor: red
REGION, Gmina Mieroszów: Nowe sołectwo w gminie Mieroszów?
Fot. red
Burmistrz Mieroszowa Marcin Raczyński wydał zarządzenie w sprawie przeprowadzenia konsultacji społecznych w sprawie podziału sołectwa Rybnica Leśna na dwa odrębne sołectwa : Rybnica Leśna i Kamionka oraz nadania statutów powstałym sołectwom.

Celem przeprowadzenia konsultacji jest poznanie stanowiska mieszkańców Gminy Mieroszów w sprawie, o której mowa.

Konsultacje społeczne zostaną przeprowadzone w terminie od 26 lutego do 2 marca 2018 roku w formie imiennego wyrażania opinii lub złożenia uwag. Konsultacje skierowane są do pełnoletnich mieszkańców Gminy Mieroszów posiadających czynne prawo wyborcze.
Formularz zgłoszenia opinii lub złożenia uwag zostanie podany do publicznej wiadomości na tablicy ogłoszeń Urzędu Miejskiego w Mieroszowie, na stronie internetowej Gminy Mieroszów i w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego w Mieroszowie. Opinie lub uwagi do projektu uchwały należy zgłaszać na formularzu stanowiącym załącznik do niniejszego Zarządzenia w sekretariacie Urzędu Miejskiego w Mieroszowie, przesłać drogą listowną na adres Urzędu Miejskiego w Mieroszowie Plac Niepodległości 1, 58-350 Mieroszów lub na adres mailowy: urzad@mieroszow.pl

Wyniki konsultacji zostaną przedstawione: mieszkańcom gminy – w sposób zwyczajowo przyjęty, w ciągu 14 dni od dnia zakończenia konsultacji oraz Radzie Miejskiej Mieroszowa – na najbliżej sesji.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group