Sobota, 1 października
Imieniny: Danuty, Igora, Remigiusza
Czytających: 2730
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Nowe usługi w Aqua – Zdroju

Czwartek, 15 sierpnia 2013, 15:00
Aktualizacja: 22:38
Autor: Robert Bajek
Wałbrzych: Nowe usługi w Aqua – Zdroju
Fot. Aqua–Zdrój
W wałbrzyskim Centrum Aktywnego Wypoczynku „Aqua–Zdrój” uruchamiane zostają nowe usługi i atrakcje. Po otwartym niedawno saunarium przyszedł czas na salę do ćwiczeń fitness, wyposażoną w najwyższej klasy siłownię i wysokiej jakości korty do squasha. O nowych atrakcjach opowiadał dzisiaj Prezydent Wałbrzycha Roman Szełemej i Prezes Aqua–Zdroju Bogdan Stanek.

W siłowni znalazł się profesjonalny sprzęt w używaniu którego pomogą doświadczeni instruktorzy. W sali fitness będą się odbywały takie zajęcia jak zumba, aerobic, pilates, spinning, step czy joga. Do squasha przygotowano dwa profesjonalne korty McWill. Odbywać się tam będą zajęcia z trenerem, będzie też liga squasha. Nowe usługi dostępne będą już od najbliższego piątku, czyli od 16 sierpnia.

- Po hali sportowej, po basenie, po saunarium mamy już wyposażony kolejny fragment naszego Centrum. Mówię o fitness, mówię o siłowni i o kortach do squasha. Ta część została pod względem budowlanym zakończona jakiś czas temu, ale zamówienie na sprzęt a właściwie jego realizacja zajęła kilka tygodni. W drodze są jeszcze drobne elementy, które podniosą jeszcze bardziej rangę tego miejsca. Mówię rangę w znaczeniu przede wszystkim atrakcyjności wyposażenia. Mówienie o tym, że jest to najlepiej wyposażona przestrzeń do treningu, fitness w Polsce nie jest żadną przesadą. Jest sprzęt z najwyższej półki, najnowocześniejszy, sprowadzony z najlepszych firm produkujących taki sprzęt dla instytucji znanych na całym świecie. Najwyższa jakość. Dla tych, którzy trenują, którzy korzystają z tej formy rekreacji ma to duże znaczenie. Ma to służyć przede wszystkim mieszkańcom naszego miasta, aglomeracji i oczywiście sportowcom. Bardzo chciałbym podkreślić, że naszym podstawowym zadaniem jest to, aby to miejsce żyło, aby na siebie zarabiało, żeby miasto nie musiało wiele dokładać, choć pewnie i tak nie obejdzie się bez tego, bo tak jest w całej Polsce. Chcielibyśmy, żeby tych, którzy z tego miejsca korzystają było jak najwięcej – powiedział Prezydent Wałbrzycha Roman Szełemej.

Dla wygody osób aktywnych wprowadzono karty abonamentowe. Dzięki tym kartom klienci będą mogli korzystać ze wszystkich usług Centrum Aktywnego Wypoczynku „Aqua-Zdrój” bez konieczności płacenia gotówką. Dodatkowo przy korzystaniu z opcji kart abonamentowych można liczyć na bonus. Podczas pierwszej wizyty kartę będzie można doładować jedną z następujących kwot: 50 złotych – bonus 10 procent, ważność karty – 50 dni, 100 złotych - bonus 15 procent, ważność karty – 100 dni, 200 złotych – bonus 20 procent, ważność karty – 150 dni i kwotą 400 złotych, dającą 25 procentowy bonus do wykorzystania na wszystkie usługi Centrum w ciągu 200 dni, w zależności od chęci, potrzeb i czasu.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group