Wtorek, 27 września
Imieniny: Kosmy, Damiana
Czytających: 3244
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Nowomiejski Mikołaj oczekuje na najmłodszych

Wtorek, 6 grudnia 2011, 7:20
Aktualizacja: 9:07
Autor: opr. PAW
Wałbrzych: Nowomiejski Mikołaj oczekuje na najmłodszych
Fot. użyczone
Tradycją stało się, że co roku w grudniu Święty Mikołaj odwiedza przybyłych gości w siedzibie Rady Wspólnoty Samorządowej „Nowe Miasto”.

Tak też będzie i w tym roku, gdyż już 10 grudnia 2011 roku będziemy mieli okazję przywitać Świętego w dzielnicy Nowe Miasto w Wałbrzychu.

Jeszcze nic stracone, gdyż do 8 grudnia można zgłosić swoje dziecko do udziału w tym niecodziennym wydarzeniu. Zgłoszenia może dokonać rodzic, bądź opiekun dzieci w wieku od 5 do 12 lat , zamieszkałych w dzielnicy Nowe Miasto. To już ostatnia szansa na zapisy, które będą jeszcze prowadzone w siedzibie Rady Wspólnoty Samorządowej „Nowe Miasto” przy ul. Piłsudskiego 102 w czwartek 8 grudnia od godz. 17:00 do 19:00.

Przy tej formie zabawy nie wymagane są żadne zaświadczenia, a liczy się kolejność zgłoszeń. Ponadto wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców i tym osobom, które uważają, że chciałyby przygotować paczkę we własnym zakresie dając szansę szerszej grupie dzieci na otrzymanie prezentu od Mikołaja - potwierdzamy, iż istnieje - tak jak w zeszłym roku - możliwość uczestniczenia dziecka w zabawie mikołajkowej, podczas której na koniec Mikołaj wręczy wcześniej przygotowane przez rodziców paczki. Należy tylko ten fakt zgłosić w najbliższy czwartek organizatorom.

Z pewnością nie obejdzie się bez zdjęć i niespodzianek, które co roku zaskakują zgromadzonych uczestników - serdecznie zapraszamy.

Czytaj również

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group