Niedziela, 7 sierpnia
Imieniny: Doroty, Kajetana
Czytających: 3503
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Nowy ALDI w Wałbrzychu

Wtorek, 28 listopada 2017, 12:31
Autor: red
Wałbrzych: Nowy ALDI w Wałbrzychu
Fot. użyczone
W poniedziałek, 27 listopada, nastąpiło uroczyste otwarcie nowego sklepu ALDI w Wałbrzychu przy ulicy Długiej 4c. Łączna powierzchnia nowego sklepu wynosi około 1400 m2.

Wnętrze sklepu zostało zaprojektowane w oparciu o koncept, gwarantujący intuicyjne zakupy w przyjaznym otoczeniu. Sieć zadbała też o okoliczne tereny zielone oraz komfortowy parking, z uwzględnieniem dedykowanych miejsc dla rodzin z dziećmi, a także osób niepełnosprawnych.

W nowym sklepie klienci będą mogli wybierać m.in. z ponad 30 rodzajów pieczywa wypiekanego na miejscu czy 120 różnych owoców i warzyw każdego tygodnia.
- Otwarcie drugiego już marketu naszej sieci w Wałbrzychu, w tak korzystnej dla klientów lokalizacji mieszczącej się bezpośrednio przy osiedlu Piaskowa Góra, pozwoli klientom łatwiej dotrzeć do ciekawych i nowych produktów w naszych marketach. Nasza obecność przy tak dużym osiedlu pozwoli wzbogacić ofertę zakupową mieszkańcom nie tylko samego osiedla, ale również pięknej miejscowości uzdrowiskowej Szczawno oraz innych okolicznych miejscowości - komentuje Paweł Kleszczewski, Kierownik Ekspansji ALDI.

W dniu otwarcia Klienci skorzystali z festiwalu grillowego, promocji specjalnych, degustacji flagowych produktów ALDI oraz licznych atrakcji, w tym animacji dla dzieci.

Godziny otwarcia sklepu od poniedziałku do soboty to 8.00-21.00, a w niedziele 9.00-18.00.

Na potrzeby nowego sklepu, sieć zatrudniła około piętnastu pracowników z Wałbrzycha i okolic.

Czytaj również

Komentarze (35) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group