Środa, 28 lipca
Imieniny: Aidy, Marceli, Wiktora
Czytających: 3256
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Nowy basen w Hotelu „Maria”

Poniedziałek, 6 maja 2013, 6:20
Autor: Michalina
Wałbrzych: Nowy basen w Hotelu „Maria”
Fot. Michalina
Wałbrzyski kompleks „Maria” to nie tylko hotel, restauracja, kręgielnia, czy sale konferencyjne– działa tam również dobrze wyposażony ośrodek SPA.

W ciągu najbliższych kilku tygodni, otwarty zostanie nowy basen należący do SPA o cennych leczniczych właściwościach dla hotelowych gości, ale także dla mieszkańców Wałbrzycha.

Basen znajduje się nad hotelowym podpiwniczeniem, w którym zlokalizowane jest SPA. W ciekawie zaprojektowanym wnętrzu, pełnym elementów nawiązujących do krajobrazu Wałbrzycha, poza dużym, głównym basenem, umieszczone są dwa baseny jacuzzi oraz dwie sauny.

W skład wyposażenia Hotelu „Maria” wchodzą trzy rodzaje SPA: medical SPA, wellness SPA oraz SPA rehabilitacyjne. Kwestią najbliższych tygodni jest otwarcie basenu, a w planach jest również funkcjonowanie gabinetu fryzjerskiego oraz kosmetycznego przy ośrodku odnowy biologicznej.

Dla wałbrzyszan dostępne będą karnety, dzięki którym, w pakiecie do gabinetów SPA, możliwe będzie korzystanie z nowego basenu na terenie Hotelu „Maria”. Czekamy na szczegółowe informacje na temat otwarcia basenu i zapraszamy do korzystania z niego w niedalekiej przyszłości.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group