Sobota, 24 lutego
Imieniny: Bogusza, Macieja
Czytających: 4578
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Nowy kierunek na Politechnice

Czwartek, 29 kwietnia 2021, 9:09
Aktualizacja: 9:12
Autor: red
Wałbrzych: Nowy kierunek na Politechnice
Fot. Politechnika Wrocławska–filia Wałbrzych
Przyszli studenci mają w naszym mieście nowe możliwości, bowiem na wałbrzyskiej Politechnice pojawi się nowy kierunek studiów.

W Politechnice Wrocławskiej Filia w Wałbrzychu odbyła się konferencja prasowa Arkadiusza Wójsa Rektora Politechniki Wrocławskiej i Romana Szełemeja Prezydenta Miasta Wałbrzycha, na temat perspektyw rozwoju Filii w Wałbrzychu w tym nowych kierunków kształcenia już od nowego roku akademickiego 2021/2022.

Gospodarzem spotkania był Dyrektor Filii Andrzej Figiel. W spotkaniu wzięli również udział dyrektorzy wałbrzyskich liceów i szkół technicznych. Mamy nadzieję na wiele wspólnych działań mających na celu promowanie akcji „Studiuj w Wałbrzychu”.
- Informatyka Techniczna to nowy kierunek, który Politechnika Wrocławska planuje uruchomić od października 2021 w swojej wałbrzyskiej filii. Wspólnie z Rektorem prof. dr. hab. inż Arkadiuszem Wójsem poinformowaliśmy o tym media. Cieszę się, że tak znakomita uczelnia rozwija swoją ofertę w naszym mieście - informuje prezydent Roman Szełemej.

Twoja reakcja na artykuł?

11
69%
Cieszy
4
25%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
1
6%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (7)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group