Wtorek, 30 listopada
Imieniny: Andrzeja, Justyny
Czytających: 2636
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Nowy projekt międzypokoleniowy 13+: NABÓR! WCZUJ SIĘ↔PRACOWNIA EMPATII

Piątek, 29 września 2017, 8:41
Autor: red
Wałbrzych: Nowy projekt międzypokoleniowy 13+: NABÓR! WCZUJ SIĘ↔PRACOWNIA EMPATII
Fot. Tomasz Bejnarowicz/użyczone
Już 5 października startuje nowy, oryginalny, MIĘDZYPOKOLENIOWY PROJEKT PERFORMERSKI poświęcony tematowi EMPATII, inspirowany praktyką słynnych kolektywów performerskich, m.in. grupy Gob Squad.

Zapraszamy młodzież w wieku 13+, dorosłych oraz seniorów do udziału w warsztatach prowadzonych przez Dorotę Ogrodzką, Sebastiana Świądra i Dorotę Kowalkowską. Zajęcia odbywać się będą w wybrane wieczory czwartkowe/piątkowe i weekendy.
Zachęcamy osoby w różnym wieku, reprezentantów wszelkich zawodów, ludzi o najrozmaitszych zainteresowaniach (nie tylko teatralnych!) do wspólnych spotkań, które 2 grudnia 2017 zwieńczy premiera w TDSz.

Stwórzmy pierwszy taki w mieście i niepowtarzalny w Polsce zespół performerów. We wspólnym działaniu teatralnym podejmijmy refleksję, dlaczego jako społeczeństwo tak często nie umiemy się porozumieć, czy zawsze ktoś musi mieć rację, a także - co nas łączy i buduje wspólnotę?

Aby wziąć udział w projekcie, należy wysłać zgłoszenie zawierające kilka zdań o sobie i motywacjach uczestnictwa do dnia 3 października 2017 (do godz. 14.00), pod adres: dorotakowalkowska@gmail.com albo przekazać je w formie papierowej w Biurze Współpracy z Publicznością. Liczba miejsc ograniczona.

Szczegółowych informacji udziela pedagożka teatru pod nr.: 74/ 64 88 315

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group